Bir HTC One daha geliyor...

HTC, amiral gemisi One'ı "çeşitlendirmeye" devam ediyor. İşte internete sızan yeni HTC One!

Bir HTC One daha geliyor...

Daha önce özel yapım altın telefonlarla sık sık karşılaştık. Ama altın renginde telefon üretmek, yakın zamana kadar üreticiler arasında pek de popüler değildi. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan iPhone 5S'in altın renkli bir model sunması, görünüşegöre bu durumu değiştirecek.

İnternete sızan fotoğraflar, HTC'nin de, amiral gemisi One için altın renkli bir model hazırlamakta olduğunu gözler önüne serdi. Bir Sina Weibo kullanıcısının sızdırdığı fotoğrafların gerçek olma garantisi tabii ki yok. Ama aynı kullanıcının, daha önce de, mavi HTC One'ı sızdırması ve hemen ardından HTC'nin mavi modeli tanıtması, altın renkli kasa iddiasının doğru olma ihtimalini büyük oranda arttırıyor.

Eğer altın renk furyasına diğer üreticiler de katılırsa, çok yakında raflarda parlayan pek çok farklı model görmemiz işten bile değil.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Görmemişlerin yeni renkli belli oldu. aplle htc elele.. altın sarısı cepler gormek istiyoruz heryerde.. yuppii..

bir çöp daha geliyor....

Hayatimiz değişti bu süper Favorit marka HTC ONE'yani Van münite,,,,sony xperia Z,,,bu yeni samsung galaxy Note felaket.? buerak bu iğrenç, kusurlu ? siyah beyaz iphone'yi.

Htc kadar berbat bi satış stratejisi izleyen telefon yok. Sadece rengi değiştirerek ne yapmayı amaçlıyorlar. Çöp oğlu çöpten başka bir şey değil htc.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir