CoD: Modern Warfare hakkında özel açıklamalar

Call of Duty: Modern Warfare 2... İşte muhteşem seriden yeni haberler, özel açıklamalar...

CoD: Modern Warfare hakkında özel açıklamalar
MW serisi CoD serisini geride bıraktı

Call of Duty serisinin başarısını bile aşan Call of Duty: Modern Warfare başlı başına bir seri haline geliyor. Serinin ikinci oyunu olacak olan Call of Duty Modern Warfare 2'nin çıkış haberi geçtiğimiz günlerde olay yaratmıştı. Oyuncuların heyecanla beklediği oyunun detayları gittikçe açıklığa kavuşuyor.

Oyunun yapımcısı Infinity Ward oyunun çıkışının ardından gelecek olan indirilebilir bir içerik paketini (DLC) de onayladı. Oyuna yeni haritalar ekleyecek olan paket de oyunu bekleyenlerin heyecanına heyecan kattı.

MTV'ye konuşan Infinity Ward yöneticisi Robert Bowling, bu savaş simülasyonunun gelecek olan DLC'ler ile sağlam bir şekilde destekleneceğini açıkladı. E3'te duyurulan iki harita paketinin son olmayacağını ve devamının geleceğini belirtti. Bu harita paketleri Xbox 360'a özel olacaktı ancak yeni açıklama PC oyuncularını da sevindirdi.

Robert Bowling "DLC'leri oyuncu kitlesinin istekleri doğrultusunda şekillendireceğiz. Özellikle çıkacak olan ilk iki DLC'ye gelen tepkiler, izleyen DLC'leri oldukça etkileyecek." diyerek oyuncular için ilk DLC'nin önemini vurgulamayı da ihmal etmedi.

Call Of Duty: Modern Warfare 2, Xbox 360, PS3 ve PC için Kasım ayında piyasaya çıkacak.

Ali Güngör

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Forumda bir arkadaşımız görev videosunu koymuş.Bir oyun bu kadar mı güzel ve benzersiz olur.Çıkmasını dört gözle bekliyorum.Modern Warfare in ayrı bir seri haline getirilmesi çok akıllıca bir hareket olmuş.Eğer serinin 3. oyunu çıkarsa kim bilir o nasıl olur :D

harbiden ya modern warfare den world at war a geçtiler (eski savaştan yenisine güzelde yenisinden eskisine geçiş kötü)batırdılar azcık oyunu çıksın warfare2 güzel olur kesin

Sayın CHIP Editörü ,

Oyunun adı sadece Modern Warfare 2 , Call of Duty : Modern Warfare 2 Değil! Infinity Ward Call of Duty yazısını kaldırttı. Düzeltirseniz sevinirim.

Editörün notu:
İsim konusunda yanlış değilsiniz, firma gerçekten deoyunun adında Call of Duty olmayacağını açıkladı. Ancak ardından oyunun yayınlanan kutu görselinde yine Call of Duty ismi geçti. Bu görsel Infinity Ward konuşmacısı Robert Bawling tarafından yayınlandı. Biz de hem buradan yola çıkarak, hem de Call of Duty serisini sevenlerin de dikkatine sunmak amacıyla oyunun ismini Call of Duty: Modern Warfare 2 olarak bıraktık.

Çok büyük bir beklenti yaratıyorlar. hadi bakalım hayırlısı.

cod serilerinde en cok sevdiğim oyundu modern warfare,umarım ikinciside aynı tatı verir ve DLCleri pc içinde verirlerse güzel olur.Büyük bir heyecanla Kasım ayını bekliyoruz :)

modern warfare'ın hastasıyım ve bende tam bir bağımlılık yarattı. tatile çıktığımdan ve pc'im yanımda olmadığından dolayı oynayamıorum ve delirmek üzereyim. kasım ayını büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum, fakat umarım bununda fiyatı WaW gibi fahiş olmaz.(ama korkarım öyle olacak) :(

Umarım sistem gereksinimleride Call Of Duty 4'den çok fazla yüksek olmaz :( Özellikle ekran kartına çok fazla yüklenen bir oyun ise büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağım :( :(

Oyunun sistem gereksinimleri açıklandımı?

Oyunun ismi tekrar COD:MW2 oldu. IW bizzat açıklama yaptı ve COD isminin ayrılamaz bir bütün olduğunu savundu. Yorum yaparken güncel olmaya özen gösterelim lütfen.

walla sıkıldım boyle oyunlardan sarı yere gıt =) bak ne warmıs adam warsa oldur kırmızı yer warsa e ye bas bomba koy

onune gelenı vur vur vur soyle oyunlara bıraz stretejı kata bılseler ne olur sankı ...

http://modernwarfare2.infinityward.com/

İstersen buraya girde oyunun adını öğren :) Kesin ve net bir şekilde bilmediğiniz birşey için yorum yapmayin :)

CHIP Online Ziyaretçisi yazmış:
"walla sıkıldım boyle oyunlardan sarı yere gıt =) bak ne warmıs adam warsa oldur kırmızı yer warsa e ye bas bomba koy"

arkadaşım senin zevkin belli, sen gidip TheSims oynasana...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir