Çok küçük boyutlu HD uydu alıcısı!

Bir avuca sığan bu mini uydu alıcısı, HD görüntü kalitesi ve diğer özellikleriyle dikkat çekiyor!

Çok küçük boyutlu HD uydu alıcısı Minix

Minix HD Uydu Alıcısı, boyutlarının aksine içerdiği geniş teknolojik işlev seçeneği ile TV keyfi ve kaliteli görüntüyü bir arada sunuyor. Evdeki televizyon keyfine yeni bir soluk katan Minix HD Uydu Alıcısı, sahip olduğu diğer özellikleriyle de hayatı kolaylaştırıyor.

Teknoloji ve işlevsellik bir arada

Next&Nextstar'ın güvencesiyle kullanıcıya sunulan Minix HD Uydu Alıcısı, evlerde televizyon keyfini işlevsellikle birleştiriyor. Türkiye'de garanti güvencesi ve teknik desteğe sahip, şık ve küçük HD & SD uydu alıcısı Minix HD uydu alıcısının sahip olduğu USB girişi ile, daha önceden arşivlediğiniz her türlü video, film ve müziğe ulaşabilir, cihaz üzerinde bulunan ethernet bağlantısı sayesinde ise bir çok internet uygulamasına erişebilirsiniz. Üstelik Minix HD uydu alıcısını hertürlü şifreli yayın kartını da takarak da kullanabilirsiniz.

Teknolojisi ile yeniliklere daima açık

Son teknoloji FULL HD panel TV desteğiyle üretilmiş Minix HD, diğer HD uydu alıcılarından daha yüksek teknoloji ile üretildiğinden, televizyonunuzu değiştirseniz bile, gelecekdeki yeniliklere hazır olduğu için uydu alıcınızı değiştirmenize gerek yok. Merkezi, ferdi anten sistemlerinde tam uyumlu olan Minix HD'yi evde, yazlıkta, işyerinizde ve dilediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabilir, yüksek HD kalitesi ile film seyretme keyfine varabilirsiniz.

Full HD görüntü kalitesi

Mali değeri yüksek ve HD kalitesine sahip televizyonunuzu sıradan bir uydu alıcısı ile kullandığınızda, televizyonunuzun üstün özelliklerinden yararlanabilmeniz güçtür. Bu amaçla yola çıkan ve yepyeni uydu alıcısı Minix HD'yi geliştiren Next&NextStar, televizyonunuzda hem profesyonel hem de kesilmeyen net bir görüntü sağlıyor.

Sahip olduğu üstün teknolojik işlevlerinin yanı sıra pembe ve mavi renk seçenekleri ile göz zevkinize de hitap eden Minix HD uydu alıcısı, ayrıca boyutlarının küçük olması sebebiyle, istenildiği takdirde televizyonun arkasına konulup saklanabiliyor.

Next&Nextstar Minix HD uydu alıcısının tavsiye edilen satış fiyatı 299TL.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

aa mavisi çıkmış bende bunun pembesi var bir seneden beridir kullanıyorum sağlam cihaz ufak ve yer kaplamıyor özellikleride gayet iyi yalnız biraz fazla ısınıyor ayrıca hd olmayan kanallarda yayın kalitesinden fazla birşey beklemeyin hd yayın yapan bir pakete üyeyseniz o zaman işinize yarayabilir.

Her şeyi içinde barındıran alıcıların olması ve çok dikkat çekmemesi gerekiyor bu alet iş görür fakat maç yayınlarını alan kuruluşlar için halen çoğu insan sıkıntı içerisinde.

Aldım, 2 gün sonra iade ettim.Isınma problemi çok fazla ve bu ısınmaya bağlı reset problemi.Menuler kullanışlı hiç değil.Bir kullanıcı olarak almaya niyetli arkadaşlar önce araştırsun derim.

Ben bu cihazı internet üzerinden alıp 1-2 günde iade ettim. Sanırım çok kaliteli bir kablolalama ve iyi ayarlanmış bir çanak gerekiyor. Apartmanın Turksat uydusunda ucuz bir HD alıcısı üzerinden alabildiğim sinyali bu cihazla alamadım. Aşırı ısınıyor ama bu yüzden kapanma donma filan olmadı. En fazla 3 ulusal kanalı yakalayabildim. Uyducu ya sorduğumda Minix'i önermediğini belirtip, Next&Nextstar'ın daha büyük olan kutularını HD tavsiye etti. Yaşanmış deneyimimi paylaşmak istedim. Belki sizin evinizde iyi çalışır bilemem

boyut olarak iyi ama performans ve kalite olarak asla klasik cihazların yerini tutmuyor.size tavsiyem sti işlemcili cihazları almanızdr.mesela neta, dreambox xtrend vu vss işte.sadece yerden tasaruf etmek adına kaliitesiz 2.sınıf cihaz almamak gerek

aldım gerçekten memnun kaldım ısınam sorunu var kesinlikle kanal kilitlenme veya reset olatına raslamadım bazen kumandayı görmemezlik yapıyor

dreambox orjinal alın

Bilgilendirdiginiz icin tesekkurler

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play