GC 2008:Diablo 3, Sims 3, PES 2009 ve fazlası

Diablo 3, Sims 3, PES 2009 ve fazlası: Popüler oyun fuarı Games Convention 2008 fırtına gibi esti.

Far Cry 2: Safari'de sıcak çatışmalar

Far Cry 2: Safari'de sıcak çatışmalar
Far Cry 2: Afrika'da gerçekçi çatışmalar.

Yeni geliştiriciler, yeni mekânlar, yeni kahraman: Far Cry 2 ilk bölüm ile ismi dışında hiçbir benzerlik göstermiyor. FPS oyunu size bir-orduya-bedel adam rolünü veriyor. Olaylar ise Afrika'daki hayali bir şehirde gerçekleşiyor.

Gerçekçi grafikler, zeki düşmanlar ve geniş alanlar Ubisoft'un aksiyon oyununun şimdiden göze çarpmasını sağlıyor. Üreticiler özellikle oyunda canlandırılan alevlerle guru duruyor. Alevler doğal bir şekilde yayılıyor, evlere de yayılıyor ve böylece oyuncu tarafından yerinde ve zamanında kullanılabiliyor.

FPS oyunu hem PC hem de PS3 ve Xbox 360 için çıkacak. Çıkış tarihi Ekim 2008.

FarCry 2 videosu için tıklayın.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Fuar oldu mu olacak mı :S Olmuş sanırım...

bu oyuna hastayım ya

bu oyun ücretlimi olacak acaba bilgilendirirseniz sevinirim.

Diablo efsanesi monitör dışına hiç bakmadan 12 saat oynama rekorum var diablo 2 de eğer üç bir an önce çıkarsa gerekirse yeni makina bile alırım ve bu sefer 24 saat aralıksız oynama rekorunu deniyeceğim Sabırsızlıkla bekliyorum.

Aion oyunu ücretlimi olacak acaba?

Arkadaşlar, oyunlar hakkında bilgi isteyenlere cevaptır. Oyun firmaları artık ermiş ve kendini insanlığa adamaya karar vermişler. Yüzlerce kişi oyunu yapacak, yeni programlar, bilgisayarlar, modellemeler yapılacak. Kiralar ödenecek, dağıtım ağı kurulacak. Testleri yapılacak ve bunların hepsi bedavaya olacak. Artık oyunlara para istemeyeceklermiş... :)))))))))))))

tarihimizin en müthiş oyunu tekrar gelior hazırlanın : )

bence bu far cry 2 daha süper bunumu alsam?

Benim bir sorum olacak.Neden chip dergisinde ve sitesinde FİFA serileri tanıtılmıyor.Bu olaydan iyi bir chip okuru ve iyi bir FİFA fanatiği olarak rahatsızım...

Diablo 3 utandırdın bizi sende blizzardı utandırda kendini toparlasın hemen bir D2 expansion yapsın bu rezillik daha başlamadan bitsin.

ortalık online oyun kaynıyo beleş de deyiller :D WOW aylık 12EURO istiyo bizzat ve şahsen boşvakit kaybı bu oyunlar diyorum . lıyorum.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir