Ücretsiz download: Edraw Max

Bugünün ücretsiz yazılımı, başarılı bir grafik ve çizim programı olan Edraw Max.

Programın Kullanımı (3)

Bu sefer de '2 circles' yerine 'eBusiness Perspective'in üzerine farenizin sol tuşuyla tıklayarak, yine sürükle bırak yöntemiyle bu grafiği boş olan çalışma sayfanıza taşıyın. Yine üzerinde çalışmalar yapmak için daha önce verdiğimiz örnekteki bilgileri kullanabilirsiniz.

Çalışma sayfanızın arkaplan rengini değiştirmek istiyorsanız çalışma sayfanızın sol kısmında yer alan 'Background' seçeneğina tıklayın. Ardından dilediğiniz arkaplan resmini çalışma sayfanıza yerleştirebilirsiniz. Ancak seçtiğiniz arkaplanın çalışma sayfanıza uygulanması için yine sürükle bırak yöntemini uygulamanız gerekiyor.

Çalışma sayfanızın başına ve sonuna desen ve renk vermek istediğinizde 'Borders and Titles'ı seçerek istediğiniz grafiği çalışma sayfanıza taşıyabileceğiniz gibi 'Arrow Shapes' ile de 'ok' simgelerini çalışma sayfanızda kullanabilirsiniz.

Çalışma sayfalarınızı sunum şeklinde de hazırlayabilmenize olanak tanıyan Edward Max yazılımının MS Word ve Excel desteği de bulunuyor.

Selim Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Güzel bir programa benziyor

Programın setup dosyasını çalıştırınca etkinleştirme penceresi geliyor ve giveaway period for this software is over hatası veriyor

program bende var yanlız sayfalar arasında köprü kurmayı yapamadım

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir