Esnek Samsung cepler başka bahara kaldı!

Samsung'un yakın gelecekteki ceplerinde olması beklenen bu müthiş teknoloji, yine başka bahara kaldı

Esnek Samsung cepler başka bahara kaldı!

Kore gazetesi ETnews, Samsung'un esnek ekranlı telefon üretiminde bazı sorunlarla karşılaştığını iddia ediyor. Gazetenin yazdığına göre Samsung, ekranların muhafazasıyla ilgili sorunlar nedeniyle üretim planlarını değiştirmek zorunda kaldı.

İlk esnek ekranlı modelleri 2013 sonuna doğru piyasaya sunmayı planlayan Samsung, OLED ekranların nem ve oksijenden korunmasını sağlayan muhafaza teknolojisinden memnun kalmayınca planlarını değiştirmek zorunda kaldı. Firma şu Vitex System firmasının geliştirdiği muhafaza teknolojisini kullanıyor. Samsung konuyla ilgili yaptığı açıklamada muhafaza teknolojisinde önemli atılımlar yaptıklarını,  muhafaza işlemi için gereken süreyi iki dakikaya kadar indirmeyi başardıklarını belirtiyor.

Samsung'un karşılaştığı sorunların ve yaşanan gecikmenin, rakiplerinin, özellikle de bir diğer Kore firması olan LG'nin işine yarayacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Ender Duman

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Canım Samsung'um sen en iyisini bilirsin.Geliştir ben 5 sene yine beklerim seni.

İşletim sistemi Windows Phone mu olacak ? Eğer öyleyse baya tutar bu seriler.

@orhanbayram Bence Samsung windows ile kaliteyi bozmaz :)

@orhanbayram windows phone aslında tutulur ama uygulama azlığı var.uygulama konusunda en iyi olan android bunu iyi başarıyor.

bi zamanlar türkiyede 4x4 proton (imza) isimli araba üreticem dünyada rekor kırıcam şöyle yapıcam böyle yapıcam diyen bi kamil vardı bu haberi okuyunca da o denyıl geldi aklıma :)

Canım Samsung'um? hayrola kardeşim :)

bekletilmesi normal şuan bu telefon piyasada olsa normal telefonu kullanamayan insanların elinde düşünün ilk hafta serviste

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir