Eti Yami 3D bilgisayar oyunu çok yakında PC’lerde!

Geçtiğimiz yıl yayınlanan bilgisayar oyunu formatındaki TV reklam filmiyle ilgi çeken Eti Yami, üç boyutlu bilgisayar oyununu meraklıların ilgisine sunuyor.

Enerji deposu nuga bar Eti Yami, genç ve kendini genç hissedenlerle yepyeni bir platformda buluşuyor. Eti Yami, bilgisayar oyunu meraklıları için üç boyutlu bir PC oyunu hazırladı. “Eti Yami - Mekanik İstila” ismini taşıyan oyun İstanbul’da geçen ilk üç boyutlu PC oyunu.

Eti Yami’nin ilk reklam filminde İstanbul sokaklarında kaykayı ile yaptığı çeşitli numaralarla puan toplayarak dikkat çeken kahramanı bu kez PC oyununda karşımıza çıkıyor. “Mekanik İstila” oyununun hikayesi, Yami’nin genç kahramanı Yaman’ın yine İstanbul’da geçen maceraları üzerine kurulu. Yaman oyunda, İstanbul’u işgal etmiş sıra dışı güçlere karşı mücadele veriyor. Bu mücadele için ihtiyacı olan enerjiyi Eti Yami paketlerinde buluyor. Gerisi ise tamamen kullanıcının becerisine kalıyor. Bilgisayar oyunu tutkunlarının oyuna nasıl ulaşabilecekleri çok yakında duyurulacak.

Beyaz ve sakızımsı nuganın üstünde çikolata ve pirinç patlakları karışımı ve sütlü çikolata kaplamasıyla özellikle ekstra enerjiye ve performans artışına ihtiyaç duyulduğu anda lezzetli bir tercih olan Eti Yami, bu kez ürün kimliğine bire bir örtüşen farklı projeyle tüketicilerinin karşısına çıkıyor. Böylece Eti, Türkiye’de klasik reklam mecrasının ötesinde yeni iletişim mecralarının kullanımı konusunda bir ilke daha imza atmış oluyor. Türkiye’de ilk kez bir reklam veren, 3D bilgisayar oyununu bir markasının iletişiminde kullanıyor.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir