Facebook'tan yeni "çevirme" uygulaması Hello

Facebook, Android'li telefonunuzu iyiden iyiye ele geçirecek yeni uygulamasını yayınladı!

Facebook'tan yeni "çevirme" uygulaması Hello

Faceebook, Wi-Fi üzerinden ücretsiz sesli aramalar yapmanıza olanak tanıyan yeni bir uygulama tanıttı. Hello adındaki yeni uygulama, şu an sadece Android'li telefonlarda kullanılabiliyor.

Facebook Messenger, ücretsiz VoIP aramaları yapmanıza izin vermekteydi ancak Hello ile daha fazla bilgi sahibi olabileceksiniz. Arayanlar hakkında Facebook'tan bilgi alan Hello, adres defterinizde olmasa bile kişi hakkında bilgi gösterebiliyor. Uygulama içerisinden kişi ve firma aramaları yapmak da mümkün.

Uygulamanın sesli arama hizmetini henüz Android ve iPhone'a açan WhatsApp'a, Skype ve Viber'a benzediğini söylemek mümkün.

Not: Uygulamayı yüklemeye çalıştığımızda Hello'nun ait olduğumuz ülkede kullanılamadığı mesajını aldık. Bunun nedeni büyük ihtimalle uygulamanın herkese aynı anda değil, yavaşça dağıtılıyor olması. Yine de şansınızı denemek istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Google Play bağlantısı: Facebook Hello

Google, Project Fi ile ne yapmak istiyor?

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

''şu an sadece Android'li telefonlarda kullanılabiliyor.'' Aynı şey whatsapp sesli araması için de geçerli. Bekleyin siz ios kullanıcıları şu Siri ile az daha oyalanın biz deneyip deneyimlerimizi size anlatırız :D

@24 Nisan 2015 11:29 whatsapp ios ta arama yapılabiliyor artık hatırlatayım dedim.

@24 Nisan 2015 11:29 dil büyük zirto

Bu tip sistemler internet üzerinde görüşme yapmak hiçbir zaman saglıklı calısmıyor

külliyen gereksiz boş iş

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir