Firewall-update: ZoneAlarm tekrar çalışıyor

Daha önce Microsoft güncelleştirmesinden haberdar olamayan ZoneAlarm nihayet akıllandı...

Firewall-update: ZoneAlarm tekrar çalışıyor
ZoneAlarm: Windows yamasından sonra internet erişimini engelledi.

Geçtiğimiz günlerde ZoneAlarm'ın bir Microsoft güncellemesi ile yaşadığı kritik sorundan bahsetmiştik... Ve nihayet Checkpoint firmasının ücretsiz güvenlik duvarı ZoneAlarm'ın yeni bir sürümünü yayımladı. Geliştiriciye göre Microsoft güncelleştirmesi sonrasında ortaya çıkan sorunlar yeni sürüm ile ortadan kalkıyor.

7.0.483 nolu sürüm ile ZoneAlarm, KB951748 Microsoft güncelleştirmesi ile beraber kusursuz bir şekilde çalışıyor. İlk test Windows yamasından sonra internet bağlantısının yine çalıştığını gösteriyor. İnternete giremeyen ZoneAlarm kullanıcılarının güncel sürümü indirmeleri gerekiyor. Daha önce sorunu çözmek için Microsoft güncelleştirmesini kaldıranlar, şimdi tekrar güncelleştirmeyi yüklemeliler.

Download: ZoneAlarm

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Haa yanlız hem internete giremeyen kullanıcılar var hemde indirmek var :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ZoneAlarm yerine Comodo Firewall kullanabilirsiniz.

Her zaman söylemişimdir bu programı kullanmakda bir dert kaldırmakta.
Ben uzun zaman önce kaldırma kararı aldım artık kullanmıyorum çünkü hertürlü işimi baltalıyor. Onun yerine avast ve yanında da spybot kullanıyorum birde microsoft güncellemelerini takip ediyorum bu bana yetiyor ve sorun çıkmıyor.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir