Geleceğe işte bunlar damgasını vuracak

CHIP Online, geleceğe damgasını vurması beklenen ilginç ürünleri bir araya getirdi.

Geleceğe işte bunlar damgasını vuracak

Her geçen gün biraz daha gelişen ve insanoğlunun hayatını kolaylaştıran teknolojinin hızına yetişmek gerçekten de oldukça güç. Yakın gelecekte hayatımıza hangi teknolojilerin gireceği ise tam bir muamma.

Ancak geliştirilen konsept çalışmalar, aslında geleceğe dair ipucu veriyor olabilir. Nokia ve Motorola gibi birçok firma, henüz üretim aşamasında olmasa da, geliştirdikleri konsept ürünlerle şimdiden tüm dikkatleri üzerlerine toplamayı başardı bile.

Biz de yarına damgasını vurabilecek bu konsept ürünleri masaya yatırıyoruz. Makalemizin devamına ulaşmak için galeri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Selim Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

artık giderek matrix erçek olmaya başlıyor, yanlız unutulan bir şey var ki oda ZEON şehri. Onuda inşa edinki teknoloji bize savaş açtığında en azından kaçacak bir yerimiz olsun...!!!

saygılarrr...!!!

cebine güvenen teknolojiyi yakalar. olmayan ancak uzaktan bakar.

bizimkileri göremiyorlar ancak iletişim bir harika bunun yanında ilginç hünerleri yok değil kendinizi daha zinde ve güçlü hissettiriyor.Günler uykusuzluğu sağlarken yorgunluğu alıyor aynı zamanda beş duyu organlarınız iyileşiyor güçleniyor çok dilde anlayabiliyorsunuz ancak sorun çıkarabiliyor.Emir komuta merkezine karşı düşünce ve duygular geliştirince sizi farklı yönlere yönlendirebiliyorlar bu adetaaa sizin düşünceniz olduğunu sanabiliyorsunuz.Bu yorum u karşılayacak kimsenin de okumadan veya okuyarak silip atabileceği muhakkak...kötü bir özelliği var sizinkiler yani bahsi geçenlerin görünümleri harika cep yakar masraf yükselir kısa sürede üretilmiş olup deneme süresini sizin gibi kullanıcılar bedeli öderler. bazen aklınızdan şunlar geçebilir iyi pilot değilim yönlendirileceğiniz yerler havalimanın kusurlu olan kısımlarının gelişmesine katkı olabileceğidir.....beyin çip i yeni çıkmış...şaştım ya bizdeki ne dir o zaman 27 yıldır aynı şehir yaşıyorum tatile gidemedim tatili halim vaktim yerinde

bir selden dolayı telefonlarımız çalışmıyor... neyimize teknoloji

Cidden güzel cihazlar. Şuanlık Concept olmakla kalıyorlar ama ileride Teknolojininde gelmişmesiyle birlikte gerçekleşecektirler.

/ Alıntı /

bir selden dolayı telefonlarımız çalışmıyor... neyimize teknoloji
____________________________________________________________

Hattınız muhtemelen Vodafone 'dur. CHİP Online 'de verilmişti bu sorun. Kötü hava koşullarından dolayı Vodafone Merkez Binası sel altında kalıp 9 Eylül 'de hatlar sorunlu çalışıp veya hiç çalışmamıştı.

IYI GunLeR...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir