Godzilla, King Kong'a Karşı!

Sinema evreninin en güçlü iki popüler ve güçlü karakteri, 2020 yılında karşıya karşıya gelecek. Godzilla vs. Kong hakkındaki detaylar açığa çıktı.

  • Barış Terun
Godzilla, King Kong'a Karşı!

Kong: Skull Island, 2017'de gösterime girdi ve her açıdan ciddi başarılar elde etti. Eleştirmenlerden geçer not alan yapım; 180 milyon dolarlık yapım bütçesine rağmen, 600 milyon dolarlık gişe hasılatı elde etti ve böylece stüdyoya bolca para kazandırdı. Yapımın oyuncu kadrosunda; Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, John Goodman, Brie Larson, Jing Tian, Toby Kebbell, John Ortiz, Corey Hawkins, Jason Mitchell, Shea Whigham, Thomas Mann, Terry Notary ve John C. Reilly gibi bol ödüllü isimler yer aldı.

King Kong, 2016'daki filminde son derece genç, olgun haline göre biraz zayıftı. Günümüzde geçen ve 31 Mart 2019'da gösterime girecek Godzilla: King of the Monsters, Superman Returns'ten tanıdığımız Michael Dougherty'in yönetmenliğini üstleneceği bir film olacak.

Dünyanın en güçlü canavarları King Kong vs. Godzilla ise, 13 Mart 2020'da karşı karşıya gelecekler. İki varlığın da vahşi doğalarına rağmen, iyi niyetli ruhlarıyla insanlar lehine savaştığını hatırlatalım. Batman V. Superman filminde olduğu gibi ikisi de önce karşı karşıya gelecek ve sonra karanlık varlıklara karşı birlikte savaşacak. Filmde; Alexander Skarsgård, Millie Bobby Brown, Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Shun Oguri, Eiza González, Jessica Henwick, Julian Dennison, Kyle Chandler ve Demián Bichir gibi günümüzün popüler oyuncuları yer alacak. Yapımın yönetmenliğini ise bol ödüllü Adam Windgard(Bu isim; Outcast, Blair Witch ve Death Note gibi filmlerin yapımcılığını ve yönetmeliğini üstlenmişti).

Filmin yapım bütçesi de 200 milyon dolar olarak belirlendi.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play