Goldmaster'dan dönen ekranlı DVD oynatıcı

Goldmaster'ın yeni DVD oynatıcısı, dönebilen ekranıyla dikkat çekiyor! İşte özellikleri...

Goldmaster'dan dönebilen ekranlı DVD oynatıcı

GoldMaster, taşınabilir PD-795 DVD oynatıcısı ile kaliteyi gittiğiniz yere taşıma imkanı sağlıyor. 480x234 çözünürlük oranı ve her ortama uygun kullanım kolaylığı sağlayan 7 inç'lik dönebilen LCD ekranı ile farklı bir görüntü deneyimi sunan GoldMaster PD-795 DVD Oynatıcı, dahili 2 adet hoparlör çıkışı ve dahili şarj edilebilir lityum bataryası ile dikkat çekiyor.

Şık tasarımı ve görüntü kalitesiyle film izlemeyi daha da keyifli hale getiren PD-795 DVD Oynatıcı; analog TV fonksiyonu, DolbyDigital (AC-3), Dolby Downmix ses çıkışı, USB girişi, 3 in1 kart okuyucu, CD-RW/HDCD/Kodak resim CD uyumluluğu gibi özelliklere sahip bulunuyor.

Farklı özellikleri sayesinde meraklısının gözdesi olabilecek olan GoldMaster PD-795 DVD Oynatıcı; evde ya da arabada sevdiklerinize keyifli vakit geçirebilmenizi sağlıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

bu devirde DVD player mı kaldı. buna para verenin aklına yanayım

@06 Tem 2012 12:29 Al bende o kadar :)

"philips" ve başka bir sürü firma da aynıısnı hem de daha önce üretmişti. neden onlar dikkatinizi çekmedi de bu çekti? reklam yayınlamaktan teknoloji dergisi kategorisinden çıktığınızın farkında mısınız?

aynen katılıyorum

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir