Google'dan iPad katili tablet geliyor!

Google'dan, başta Apple olmak üzere pek çok dev şirkete hayat dersi...

  • Zeynel A. Öztürk

Google'ın yönetim kurulu başkanı Eric Schmidt, şirketin "en üst kalitede bir tablet" üzerinde çalıştığı sırrını açıkladı. Buna göre Google'ın 6 ay içerisinde yepyeni bir "iPad katili" ile ortaya çıkması bekleniyor.

Schmidt, tablet hakkında daha fazla bilgi vermekten kaçınıyor. Google, HTC, Asus, Lenovo gibi üreticilere bir tabletin nasıl yapılacağını öğretmeyi kafaya koymuş gibi görünüyor. İlgili makalenin geri kalanında ise Schmidt'in kapitalizmin önemi üzerinde durduğu, Apple ve Google arasındaki rekabatin ruhunu övdüğü gözleniyor.

Şirketin bu "iPad katili" tableti hangi üretici ile meydana getireceği de merak konusu. Google'ın yeni Android tabletiyle ilgili son haberleri iple çekiyor olacağız.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

pil süresi üzerinde çalışın

Cok duyduk biz bu iPhone & iPad katillerini simdiye kadar hicbirinin katil oldugunu goremedik :))

tabiki motorolayla bunu yapacak yakında kendi telefonunuda yapacak
artık samsung beceriksizce kalitesizce yaptığı google neksus lardan tiksindi ve motorolanın gücünden faydalanmaya çalışıyor

Yine iPad daha fazla satacak. Niye? Google'ın tableti yeni, Apple'ınki kült.
Apple'ın fanboyları çok, Google'ın az. Apple'ın logosu bile insanlar arasında hava atmak için yeterli, Google'ınki değil.

şahsi kanaaatim ve isteğim ASUS ile çalışmasıdır... google in özgürlükçü ve yenilikçi ruhuna ASUS uygundur ...

hani adamlar öylesine sallama konuşuyorlar kimse diyemez. android başarıları ortada. sonradan gelmelerine rağmen apple'nin ios pazarının %50 sinden fazlasını aldılar.

google da o potansıyelı gormeyen var mı xD

Google ne olduğunun farkına varmalı. Ben kimim demeli ve haddini aşmamalı. Dünya pazarına hükmetme hayallerini bi kenara bırakıp arama motoru işine devam etmeli. Yoksa er yada geç çöplüğü boylar!

Google: "O iş öyle olmaz!"
----------------------------------
valla mı bing`in orasını burasını kopyalayan bir firma için fazla iddialı bir söz!

Swisyn piyasaya biraz daha bak istersen kardes ipad katili goremedik yaziyorsun o yuzden sanirim apple samsung galaxy tab modelini yasaklatti degilmi
fakat simdi yasak kalkti gerce ati alan uskudari gecti fakat karsilastirmalara bak istersen dostum kim ustte kim altta yeterki samsung firmasi cikardigi urunun arkasindan gitsin o zaman ipad felan kaliyormu..

Google ne olduğunun farkına varmalı. Ben kimim demeli ve haddini aşmamalı. Dünya pazarına hükmetme hayallerini bi kenara bırakıp arama motoru işine devam etmeli. Yoksa er yada geç çöplüğü boylar!

Hic düsünmezmisin ? bir fikir ortaya atarken bilgi birikimin bu kadar 0 oldugunu bilmiyormusun su yorumu 10 yasinda cocuk yapmaz biraz utanir insan ya

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost