iPhone'nunuz ile her şeyden haberdar olun

Fring yazılımı ile iPhone kullanıcıları artık her zaman ve her şeyden haberdar olacak!

İletişim her zamankinden daha kolay

İletişim her zamankinden daha kolay

Kullanıcının en sık kullandığı bütün sosyal ağları görüntüleyen, iPhone için yeni ve kullanışlı bir Add-on (eklenti) menüsüyle fring sosyal ağ topluluklarıyla olan iletişimi başlatmayı ve yönetmeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Bütün sosyal ağlardaki arkadaşlarını seçip fring içinde birleştiren iPhone ve iPod touch kullanıcıları ekrana tek bir dokunuşla bütün online dünyalarıyla iletişim kurabiliyor. Online topluluklarla iletişimin yanı sıra yeni fring uygulaması, fring ile çalışan yüzlerce SIP sağlayıcısından birini kullanarak normal cep telefonu, SkypeOut ya da SIP çağrıları yapılmasını sağlıyor. Fring uygulamasına yerleşik bulunan ve ek çağrı özellikleri içeren iPhone kullanıcılarının aşina olduğu bir numara çevirme ekranı sayesinde iPhone kullanıcıları tek bir yerden bütün mobil iletişim ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Bu özellik de, bütün fring kullanıcılarına olabildiğince çok iletişim seçeneği sunarak fring'in mobil iletişimde açıklık ve özgürlük ilkesini vurguluyor.

Diğer bütün fring sürümleri gibi iPhone ve ipod touch için fring sürümü de ücretsiz indiriliyor ve herhangi bir üyelik ücreti olmadan kullanılabiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

fring çok güzel bi uygulama ama listenizdeki kişilerde olmadıktan sonra hiç bi işe de yaramıyo

muadili cok. nimbuzz buna bin basar maaaalesef.

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir