HTC'den 1 Nisan şakası: HTC Gluuv

HTC'nin yeni "bomba" cihazı, ne bir telefon, ne de bir tablet... İşte HTC Gluuv!

HTC'den 1 Nisan şakası: HTC Gluuv

One M8'le son günlerde isminden çokça bahsettiren HTC, en yeni icadı "Gluuv"u ortaya çıkardı. Gluuv, üzerinde hologramlar gösterebilen, parmak hareketlerinizle konumları "beğenmenize" izin veren, 1080p ekranlı bir eldiven. Tek sorunu bir var ki Revoluution, gerçek değil.

Tayvanlı firmanın 1 Nisan için hazırladığı Gluuv eldiven, HTC One M8'le kusursuz bir entegrasyon sunuyor. Teknolojiyi "parmak uçlarınıza getiren" Gluuv, 1080p çözünürlüklü bir ekrana ve elinizi yumruk yaparak fotoğraf çekmenizi sağlayan 87.2 megapiksellik bir kameraya sahip.

Gluuv'un tüm özellikleri bu kadarla sınırlı değil. HTC'ye göre Gluuv, aynı zamanda kavgalarda kendinizi korumanıza da yardımcı olan bir cihaz.

Gluuv, ne yazık ki gerçek bir cihaz değil ve 1 Nisan için hazırlanmış bir şaka. Fallout'taki gibi eldivenler sanırız giymeyi çoğumuz hayal etmiştir, ancak muhtemelen bunu uzun bir süre yapamayacağız.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

buna da ultrapiksel koysalarmış :p

Arkadaşlar ücretsiz eticaret sitesi açmak ister misiniz? Eğer tüm bankaların sanal pos hizmetinden bedava yararlanmak, kendi alan adınıza özel eticaret sitesi açmak isterseniz http://vitrinde.com sitesini öneririm.

@04 Nisan 2014 10:13 Burası reklam yeri değil.Başka forumlarda reklamını yap.
Ayrıca bir daha CHIP Online'ı kirletme.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir