İddia: Nokia'dan bomba cep telefonu geliyor

Nokia, kimsenin beklemediği sürpriz bir üst düzey telefon hazırlığında olabilir. İşte tüm detaylar.

  • Ümit Öncel
İddia: Nokia'dan bomba cep telefonu geliyor
Nokia'nın bu yeni gizemli telefonu ile ilgili pek çok özellik henüz karanlıkta...

Son zamanlarda ortalıkta dolaşan söylentiler Nokia hayranlarını sevindireceğe benziyor. Söylentilerin kökeni Tayvan ve konusu Nokia'nın yeni cep telefonu. İddialara göre Nokia şu anda yeni bir dokunmatik ekranlı cep telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. İleri seviye bir cep telefonu olacağı söylenen bu yeni Nokia'nın çoklu dokunmatik ekranı olup olmayacağı hakkında ise şu an için bir bilgi yok.

Söylentiler telefonun 2009'un üçüncü çeyreğinde piyasada olacağı yönünden. Bu telefonun Haziran ayında çıkacak olan N97 olmadığı kesin. Tayvan kökenli dedikoduların sebebinin Nokia'nın yakın zamanda Wintek firmasına vermiş olduğu yüklü miktarda dokunmatik ekran sipariş olduğu belirtiliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Ya bırakın klasik nokia taktikleri N97 rakiplerine göre pasif kalınca,kullanıcıları bekletmeye sevk etmeye calısıyor...Söylentidir,iNanmayınız,iNanları uyarınız..

resme yakından bakınca cep telefonundan çok saat-cep telefonu gibi bir modele benziyor sanırım...

Nokia her zamanki gibi atakta

bu verilen sipariş coklu dokunmatik degil tekli dokunmatik oldugundan fazla umut baglamayın sadece iphhone ve diger bi markada var coklu dokunmatik nokia da daha yok lisans almamış

2009 un 3. çeyreğinde satışa sunulacak bir modelde çoklu dokunmatik ekran bulunmazsa nokia çok ayıp etmiş olur.

Telefon bomba gibiyse uçaklara almayabilirler iyi düşünmek lazım!!

resimdeki 3220, bu telefonda gizli bir haç işareti var telefonun tüm dış kabını çıkarın-kenarlıklarıda- karanlık bir ortamda(tuş takımı ışığı yanık bi şekilde) telefonun kenarını duvara yaklaştırın haç işaretini görüceksiniz. ilginç. telefonu tasarlayan kişi tanıtım videosunda ilginç bişi ekledim demişti bu o galiba.

parayi basin ben size denizalti seklinde bir cep telefonu yaptirayim

arkadaslar telefon bomba şeklinde değilmiş "bomba telefon" yani piyasaya damgasını vuracak anlamında yani ben öyle anladım :d

Sen de yorum yaz