İş temposunun mobil yardımcısı Voyager Edge

Plantronics, Voyager Edge modeli ile yoğun iş hayatınızda size kolaylıklar sağlamaya geliyor.

İş temposunun mobil yardımcısı Voyager Edge

Plantronics, iş hayatı için geliştirilen Voyager Edge ile yoğun iş temposuna sahip olanlara yardımcı oluyor. Bluetooth özelliği ile akıllı telefonlara bağlanan Voyager Edge, özellikle non-stop yaşayanlara büyük kolaylık sağlıyor.

Tekrar şarj edilebilir saklama kabı Voyager Edge'e 10 saat ekstra konuşma süresi sağlarken kulaklığı 90 dakika gibi kısa bir sürede şarj edebiliyorsunuz. Kabı olmadan kullanımlarda 6 saate kadar konuşma süresi bulunan kulaklığın bekleme modu ise 7 güne kadar dayanabiliyor. Plantronics'in P2i nano kaplama teknolojisi ile Voyager Edge asgari düzeyde sıvı dökülmelerine karşı koruma sağlıyor. iOS ve Android için ücretsiz yükleyebileceğiniz uygulama sayesinde Voyager Edge'in pil durumunu telefonunuzda görebilir, ''Find MyHeadset'' özelliği ile kulaklığınızın yerini kolayca bulabilirsiniz.

Kalan pil durumunu, gelen çağrıları birçok dilde kulağınıza söyleyen Voyager Edge, üzerinde bulunan mikrofonlar sayesinde de dış sesleri minimuma indirerek gürültüyü önlüyor. Karşı tarafa temiz ve berrak bir ses akışı sağlayan kulaklık, HD ses kalitesi sunuyor. Tek kulaklık ile iki farklı telefona bağlanabilen Voyager Edge, gelen çağrılara da 'answer' 'ignore' gibi sesli komutlarla yönlendirme yapabiliyor. Üzerinde bulunan kumanda sayesinde son aranan numarayı telefonunuza dokunmadan yapabileceğiniz Voyager Edge, siyah ve beyaz renk seçeneklerinin yanında zarif tasarımıyla da dikkat çekiyor.

İnternet, Turkcell, Apple mağazalarında bulabileceğiniz Voyager Edge bluetooth mobil kulaklığın satış fiyatı 399 TL'dir. 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost