İşte çift SIM kartlı Galaxy Note 3!

Galaxy Note 3'ün çift SIM kartlı modelinden detaylar da sonunda internette ortaya çıkmaya başladı!

Çift SIM kartlı SM-N9002 Galaxy Note 3 sızdı!

Galaxy Note 3 ortaya çıkmadan önce detayları internete sızan çift SIM kartlı Note 3'ten yeni bilgiler var. SM-N9002 model numarasına sahip Çin'e özel cep, son bilgiye göre Samsung'un sekiz çekirdekli Exynos işlemcisini değil, Qualcomm'un Snapdragon 800 işlemcisini taşıyacak.

GSMinsider.com'un sızdırdığı fotoğraflarda cihazın aldığı 31.276 puan hiç de fena değil. Ancak dört çekirdekli cihazın 16GB depolamaya ve 2.5 GB RAM'e sahip olduğu gözleniyor. Bu nedenle fotoğraftaki cihazın henüz tamamlanmamış bir prototip olması muhtemel. 2.5 GB RAM'in kalan kısmının sisteme ayrılmış olması normal bir durum, ancak varsayılan depolama alanının ek SIM slotu için yarıya indirilmesi kulağa çok mantıklı gelmiyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

işte çift sim kartlı yeni çöp....

İçin de Android çöpü olduğu için çift sim kartı olsa ne yazar. Şu telefon da keşke İOS olsa güzel olurdu ozaman alırdım.

ilk fırsatta alacağım telefon bu

Çİft sim kartlı modeller şu Çin dandikliği algısını bir türlü üzerinden atamadı. Marka Samsung bile olsa işe yaramıyor. Videosunu izledim yeni özellikleri beğendim. Ama zaten kötü yanları kullanıldıkça ortaya çıkar.

böyle süper favorit markalar Android Teknik ve HTC SAMSUNG LG gibi mobiltelefon Almayan, zaten pişman olur,?

Cin maliysa hayatta alinmaz abiii

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir