Kavisli ve kavissiz Note 4'le tanışabiliriz!

Yeni bir söylentiye göre Galaxy Note 4 iki model olarak raflara çıkabilir. Peki farkları ne olacak?

Galaxy Note 4 iki model olarak karşımıza çıkabilir
Kavisli Note 4'e erişebileceğimiz garanti değil...

Samsung'un bir sonraki "phableti" Galaxy Note 4 hakkında birçok şey konuşuldu ve sızdı; ancak yeni, daha önce duymadığımız bir bilgiye göre telefon, hem düz, hem de kavisli birer modelle karşımıza çıkabilir.

Samsung'un tedarik ortaklarından bir yöneticinin Korea Times'a sağladığı bilgiye göre Galaxy Note 4'ün kavisli ve düz ekranlı olmak üzere iki modeli olacak. Bu modellerin her ikisinin de 5 Eylül'de Berlin'de başlayacak olan IFA 2014'te tanıtılacağı iddia ediliyor.

Aslında Galaxy Note 4'ün Galaxy Round gibi kavisli bir yapıya sahip olabileceği, daha önceki raporlar tarafından ileri sürülmüştü. Ancak gelen bu son bilgi, kavisli modelin sadece belirli (ve ismi henüz açıklamayan) pazarlarda, kısıtlı sayıda piyasaya sürüleceğini söylüyor.

Söylentilere göre Note 4, 5.7 inç'lik QHD ekran (2.560x1.440) 2.7GHz Qualcomm Snapdragon 805, 4GB RAM gibi etkileyici özelliklerle gelecek ve kamerası 16 megapiksele yükseltilecek.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

canavar geliyor <3

iki ucube yan yana...

4 gb ram yetmez en az 16gb ram 3gb 512bit ekran kartı koysunlar :)

hayır, kesinlikle 4 gb ram yetmez. o işlemci de nedir öyle? arkadaş koy 4,4 ghz'lik 8 çekirdekli bir işlemci, üzerine de 32 gb ram ve 512 bit gddr5 ekran kartı koy, ohhh! anasını satayım sanki gidip bilgisayar alacağız! nedir 4 gb ram ya? bu andromanyakları anlamak mümkün değil! yazıııııııkkkk, ne çektiniz be!

bunlar sızın olsun tek hedefım z olursa z1

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir