LG, IFA 2015'te yeni cihazlarını tanıtacak

LG, kablosuz ses sistemleri ürün ailesini IFA 2015'te tanıtacağı yeni cihazlarla genişletecek.

LG, IFA 2015'te yeni cihazlarını tanıtacak

LG Electronics, kablosuz ses sistemleri koleksiyonunu IFA 2015'te tanıtacağı iki yeni Bluetooth hoparlörle genişletiyor. LG Music Flow P5 ve SoundPop 360, ses kalitesinden ödün vermek istemeyen kullanıcıların isteklerini karşılamanın yanında taşınabilirlik özellikleriyle üstün bir esneklik sunuyor.

LG Music Flow P5, kullanıcıların her yere taşıyabilecekleri kadar portatif olmanın yanı sıra bir o kadar güçlü ses çıkışına sahip bir hoparlör olarak öne çıkıyor. LG'nin akıllı Music Flow serisinin bir üyesi olan P5, Auto Music Play özelliğini de desteklemesi sayesinde otomatik olarak kapsama alanındaki tüm cihazlardaki müzikleri çalabiliyor. Şarj edilebilen bataryası ile 15 saat aralıksız müzik çalabilen Music Flow P5, tek bir şarjla bütün gün kullanılabiliyor. Music Flow P5 ve P7, LG'nin kablosuz ses sistemleri teknolojilerinde en şık tasarımlı, kullanışlı ve gelişmiş cihazları sunmaktaki kararlığının en açık göstergesi.

SoundPop 360 ile parti keyfiniz kesintisiz sürsün

LG günümüz dinleyicilerinin isteklerini karşılayabilmek amacıyla SoundPop 360'ı üstün bir taşınabilirlik özelliğine sahip olacak şekilde tasarladı. Hoparlörün kahve termosunu andıran yeni nesil tasarımı, kullanıcıların günlük hayatlarına kolayca uyum sağlayabilecek bir nesneye dönüşmesini sağlıyor. Kolay kullanımlı LG SoundPop 360, her türlü iç dekora uyum sağlayarak, diğer eşyalarınızla anında bütünleşebiliyor. SoundPop 360'ın küçük boyutuna rağmen şaşırtıcı derecede güçlü sesi ve kalitesi, LG'nin Ev Eğlence Sistemleri ve Mobil İletişim bölümlerinin yakın çalışmasının bir sonucu olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Silindir şekilli 360 derecelik hoparlörü sayesinde dinleyicinin hangi noktada bulunduğu fark etmeksizin her yöne mükemmel bir şekilde ses verebiliyor. 20 saatlik kullanım süresiyle tüm gece boyunca parti verebilmenize imkân tanıyor. LG SoundPop 360 ile istediğiniz mekâna istediğiniz müziği taşıyabilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir