Logitech'den oyun tutkunlarına özel fare!

Logitech'in yeni faresi özel şekli ve kişiselleştirme işlevleri ile oyuncuların beğenisini kazanacak

Logitech'den oyun tutkunlarına özel fare!
Logitech G400. (Resmi büyütmek için üzerine tıklayın)

Logitech, oyun tutkunları için hazırladığı yeni mouse'u Logitech G400'ü piyasaya sunuyor.

Logitech Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Uyar, "Logitech'in, G400'ü tasarlarken tek düşüncesi, Logitech MX518'in bütün iyi özelliklerini alıp bunu daha da geliştirmekti. Bunu yaparken de şeklini, tuşların dizilimini karmaşıklaştırmamaya özen gösterildi ve milyonlarca kullanıcıyı yıllardır kendine bağlayan efsanevi dayanıklılık özelliğinden ödün verilmedi" dedi.

Logitech'in en çok satan oyuncu faresi MX518'in geliştirilmiş versiyonu olarak nitelendirilebilecek Logitech G400, tasarım özellikleri itibarıyla MX518 ile büyük benzerlikler taşıyor. Kablolu tasarıma sahip olan G400'ün MX518'den en büyük farkı artan çözünürlük desteği. MX518'de 1800 dpi olan çözünürlük, G400 modelinde 3600 dpi seviyesine çıkartıldı. Tepkime süresi de 1 ms'ye indirilen Logitech G400'ün aynı zamanda USB kablosu da değişti, böylelikle hem daha ince hem de %25 daha hafif bir mouse olarak kullanım kolaylığı sağlıyor.

G400 Programlanabilir butonlarla kişiselleştirilebiliyor

Oyun tutkunlarının ilk tercihi olacak G400, Logitech G-Serisi klavyelerde de kullanılan oyun yazılımını destekliyor. USB arabirimini kullanan Logitech G400, herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymadan da iyi bir şekilde çalışmasına rağmen, desteklediği programlama yazılımı ile kullanıcıların mouse'un butonlarını kişiselleştirmelerine olanak tanıyor.

Logitech G400 Türkiye'de satışa sunulma tarihi ve tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı: Temmuz 2011 - 69.90 TL (KDV dahil)

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

bu mu oyun faresi? ben de fiyatı daha yüksek daha çok oyunculara yönelik bir fare düşünmüştüm.

70 TL'ye kablolu fare mi olurmuş

Steelseries varken ?

%25 hafifletildimi şakamı oyun mouse u dediğin ağır olur ayrıca o fiyata bundan 4 kat iyi mause lar var.!

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost