Lollipop'ta Chrome sekmelerini birleştirin

Chrome kullanıcısı iseniz, sekmelerle ilgili bu pratik ipucu işinizi kolaylaştırabilir!

Lollipop'ta Chrome sekmelerini birleştirin

Android cihazlar için birçok gelişmiş fonksiyon sunan Chrome internet tarayıcısı, Lollipop güncellemesi ile birlikte tarayıcı sekmelerinin her birini ayrı uygulama olarak kabul ediyordu.

Açılan her yeni sekme için multitasking panel üzerinde yeni bir işlem açılması bazı kullanıcılar tarafından gereksiz görülebiliyor. Yapacağınız küçük bir ayarla tüm sekmeleri tek bir işlem altında toplayabilirsiniz.

Chrome tarayıcısının sağ üst kısmında yer alan menüye tıklayarak "Settings" seçeneğini çalıştırın. Ekrana gelen pencerede yer alan "Merge tabs and apps" ayarını devre dışı bırakın. Bu aşamadan sonra Chrome üzerinden açtığınız tüm sekmeleri artık tek çatı altında toplamış olacaksınız.

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Bir android kullanıcısı olarak varsayılan tarayıcım firefox'tur android cihazlarada yüklü gelen chrome gizlilik vs gibi geçmişi hatırlama konularında radikal değişimler yapmadığı sürece benim gözümde para etmeyecektir.

@21 Haziran 2015 00:49 Etmeyeceğine emin olabilirsiniz. Zaten kullandığınız sistem veri (ç)almakla ünlü olduğundan işiniz zor.

Kullanmıyorum. chrome ne ya...

@21 Haziran 2015 10:17 Ne yapalım kullanmıyorsan?

Şahsen ben UC Browser kullanıyorum, bana daha kullanışlı geliyor

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir