Microsoft'tan "kimilerine" Office 2013!

Biz daha beklemek zorundayız ama birileri, yeni Office 2013'ü şimdiden satın aldı bile...

  • Ertuğrul Süngü
Microsoft'tan "kimilerine" Office 2013!
Birçok farklı yeni program satın alınabiliyor

 

Microsoft, Windows 8 piyasaya çıkmadan önce birçok farklı ön inceleme sürümünü piyasaya sürmüştü. Markanın fazlasıyla beklenen bir diğer yazılımı olan Office 2013 ise yakın zamanda bizlerle olacak.

Microsoft'tan gelen son açıklama, çıkış tarihinin 2013 yılının ilk çeyreğinden önce olmayacağını bizlere göstermişti. Firmadan gelen yeni bir açıklamaya göreyse, Office 2013 şu anda belirli iş ortakları tarafından satın alınabiliyor.

Resmi siteden yapılan açıklamaya göre Microsoft'un "Business user" kategorisine giren kullanıcılar, "Microsoft Volume Licensing" üzerinden Office 2013 dahil olmak üzere Exchange Server 2013, Lync Server 2013, SharePoint Server 2013, Project 2013 ve Visio 2013 gibi birçok programı satın alabilecekler. Ama dediğimiz gibi, bizlerin yeni Office'e ulaşmamız ancak 2013 yılında olacak.

Office 2013 Ekim ayında RTM versiyonuna ulaşmıştı. Microsoft Surface tablet gibi Windwos RT cihaz kullanan kullanıcılar sabit disketlerinde Office 2013'ün final sürümü yüklü bir şekilde cihazlarını çoktan satın almış durumdalar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Ne gerek var 2010'da gayet başarılı :)

2 aydır tam sürümünü kullanıyorum.. telefon ile aktive ettim.

Torrentlere ulaştı bile ben beğendim ayrıca güzel olmuş.

Şimdi neden bu kadar gecikti ki diyenler olacaktır zaten kurulumda 30 gün bedava deneme süresi veriyor Microsoft. Kimse madur değil yani...

@04 Ara 2012 23:19 Otuz gün ne ki? Bilgisayarıma soktuğuma değmez.

@05 Ara 2012 10:14 Haberi okumadınız galiba... 30 gün deneme süresi bitmek üzere olduğu için zaten satın almaya açılıyor... Gecikmenin sebebi bu yani. Yoksa zaten kutu sürümleri satılıyordu.

torrent var herkez kullanabiliyo !

Vallahi hiç de beklemiyorum.Makale de geçen tüm yazılımlar bende var.Asıl şanslı olan benim. TEMPUS

Torrentçiler atlamış hemen. bu sürüm şirket sürümü! OEM, VL dedikleri bu oluyor. 180 günde bir şirketler lisans alıyorlar bütün şirkete ucuza Office yüklemiş oluyorlar. Ev kullanıcılarını hiç ilgilendirmiyor zira yazıda da dediği gibi retail sürümü zaten çoktandır var...

Microsoft ne komik ya :D Güya korsanı engelliyorlar ben Skype ile telefon aktivasyonu adı altında Office 2013'ü sınırsız aktive edebildim hem de bedavaya...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play