Moborobo ile Android'inizi PC'nizden yönetin

Bu ücretsiz araç sayesinde Android cebinizi veya tabletinizi tam anlamıyla PC'nizden yönetin!

Android cihazlarımızda sahip olduğumuz bilgi ve çeşitli verilere zaman zaman bilgisayarımızda erişip onları düzenlemek veya yedeklemek isteyebiliyoruz. Bu yazımızda size tanımak istediğimiz Moborobo, Android cihazınızı direkt olarak bilgisayarınızdan yönetmenize izin veriyor.

Moborobo'yu bu adresten Windows PC'nize indirin ve kurun. Program yüklendikten sonra Android'inizi USB kablosuyla PC'nize bağlamanız gerekecek (Android cihazınızda "USB hata ayıklama" seçeneğinin etkin olduğundan emin olun). Moborobo, telefonunuzla iletişim kurabilmek için bir Android sürücüsü kuracaktır. Eğer bir sorun yaşarsanız, Android cihazınıza "Mobo Deamon"u kurmanız ve cihazlarınızı eşleştirmeniz gerekecek (ekrandaki yönergeleri takip etmeniz yeterli).

Cihazlarınız eşleştikten sonra birçok istatistik ve daha fazla bilgi PC'nizin ekranına gelecek. Bu bilgiler arasında firmware bilgileri, pil seviyesi, boş alan ve veri istatistikleri gibi bilgiler var.

Data sekmesinde Android cihazınızda yüklü olan verileri görebilir ve isterseniz yedekleyebilirsiniz. Bu veriler arasında SMS'leriniz, arama geçmişiniz ve kişi bilgileriniz bulunuyor.

Apps sekmesinde cihazınızda yüklü olan uygulamaları görebilir, yenilerini yükleyebilirsiniz. Programın yetenekleri bunlarla da sınırlı değil. Örneğin müzik ve fotoğrafları PC'nizdekilerle eşitlemeniz mümkün.

İndirmek için tıklayın

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Hiç gerek yok böyle şeylere. AirDroid var. Bilgisayara da yazılım kurma gerektirmiyor. Aynı Wi-fi network'ü içinde telefondan AirDroid'i açıyorsunuz, verdiği linki PC'de herhangi bir browser'dan giriyorsunuz; BUM! Telefonun içindesiniz. ;)

program için teşekkürler başka bir zamanda myphone explorer i inceleyin

gerrreksiz.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ona buna gerek yok KIES diye bir sey var telefon kur apps i sonra bilgisayarin internet adresinden telefonun sansa verdigi adresi gir istedigini yap aklina ne geliyorsa bilgisayarinda

airdroid de whatsapp gibi uygulamalara ulaşılamıyor. bunda ulaşılabiliyormu?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost