Nisan Güncellemesi 30 Nisan'da Geliyor

Windows 10'un Nisan Güncellemesinin hangi gün yayınlanacağı, Microsoft tarafından duyuruldu.

  • Zeynel A. Öztürk
Nisan Güncellemesi 30 Nisan'da Geliyor

Microsoft, beklenen büyük Windows 10 güncellemesinin son adını ve çıkış tarihini sonunda ortaya çıkardı. "Windows 10 April 2018 Update" adıyla gelecek olan güncelleme, 30 Nisan'da "elle indirilebilecek".

Nisan'ın en son gününde yayınlanacak bir güncelleme için "Nisan güncellemesi" demek ne kadar doğru bir fikir, tartışılabilir. Üstelik güncelleme kademeli olarak dağıtılacağı için çoğu kullanıcı, onu ancak Mayıs'ta alabilecek.

Microsoft ilk olarak Spring Creators Update olarak ortaya çıkan güncellemenin adını April 2018 Update olarak değiştirmişti. Ancak Nisan bitmek üzere ve bu ismin yine değişip değişmeyeceği merak konusu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Hala çol erken bir tarih. Hangi konuda diyecek olursanız söyleyelim; işletim sistemi diğer Windows 10 ve öteki sürümlerinden falzasıyla hata barındırıyor. Masaüstünü göster düğmesine gelince Peek özelliği açıksa eğer kafayı yiyor Windows. Ve bu kadar gözle görünen bir hata hala düzeltilmedi. Microsoft bildiği hataları düzeltmiyor.

@Magirus - Deutz Şahsen zamanında Microsoft'a -kendi sitesi üzerinden- Win10 ve 7 sürümleri ile nasıl Win10 da daha iyi yapılacağı ile ilgili bir yazı göndermeye çalışmıştım. Bana gelen otomatik cevap ve bağlantıydı. Bağlantıya tıklayınca da beni tekrar belli repliklerden başka kelime edemeyen, bot moderatörlerin olduğu foruma gönderiyordu. Sanki dalga geçer gibi. O zamandan beri Microsoft'un kullanıcılardan gelen fikirleri ne kadar dikkate aldığını! unutmuyor ve her fırsatta dile getiriyorum.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play