Nokia'dan yeni yazılım, yeni yetenekler

Cep devi Nokia, yeni yazılım sürümünde önemli yeniliklere imza atıyor. İşte o yazılım ve yenilikler.

  • Halil Mollaoğlu
Nokia Ovi Mail 2.0: Yeni sürüm neler sunuyor?
Ovi Mail 2.0: Artık kişi listesi eşitleme de var.

Nokia, Ovi Mail 2.0 ile ücretsiz e-posta hizmetinin yeni bir sürümünü sunuyor. Güncelleme ile kullanıcılar her şeyden önce iyileştirilmiş bir adres defterine sahip oluyor. Örneğin Nokia, Ovi Contacts'i e-posta programına entegre ediyor. Böylece artık Nokia Ovi Mail sadece kendine has bir adres defteri yok; kişi listesi tüm Ovi hizmetleriyle kullanılabiliyor. Ovi Contacts artık her Nokia cep telefonunun adres defteri ile eşitlenebiliyor. Bu özellik birçok kullanıcı tarafından uzun zamandır bekleniyordu.

Ayrıca artık Arapça diline destek veriliyor. Arapça, sağdan sola doğru yazıldığı için kullanıcı arabirimin değiştirilmesi gerekiyordu.

Nokia Ovi Mail'i henüz kullanmayanlar bu adresten kaydolabilir ve bir ovi.com uzantılı posta adresi oluşturabilir. Kayıtlı kullanıcılar bu link üzerinden yeni Nokia Mail'i ceplerine yükleyebilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

nokia da apple gibi benimkini kullan yada öl moduna girmeye başlamış

En az kullandığımız özellikleri soran bir anket yapsak ilk sırayı bu dandik özellik alır.

nokia önce 5800'da Türkiye'ye v40'ı versin de hayırlısıyla....

nokia ovi hamlesiyle pazardaki %47 lik symbian işletim sistemi fırsatını geç te olsa fark etti bundan sonra apple ile blackberry önlem almaya baksın...

Son 2 defadır aldığım 200TL altı, dedemin kullandığı, 600 - 700TL' arası zamanında alınan ve buun gibi niceleri... Yazıklar olsun Nokia ! Yazılım hatasını geç, yazmaya çalışılmış birşey var cihaz içerisinde !

Verdiginiz kayit olma llinkinde turkce yok ama bilimum cince ve arapca destegi var ama ne yazikki turkce destegi yok sahsen kiniyorum

ahh ahh cok gec anladın yazılım olayını ama atı alan üsküdarı gecti

nokia önce 5800'da Türkiye'ye v40'ı versin de hayırlısıyla....

yok artık... ben 2009 aralıkta güncelledim..

nokia bence ilk icinde flaşplair olan bir yazılım cıkarsın

Sen de yorum yaz