Nokia MixRadio tanıtıldı!

Nokia, müzik hizmetini baştan aşağı yenileyerek kullanıma sundu! İşte Nokia MixRadio...

Jyrki Rosenberg'in açıklamaları

Jyrki Rosenberg'in açıklamaları

Nokia Başkan Yardımcısı ve Nokia Eğlence Bölümü Başkanı Jyrki Rosenberg, konuyla ilgili şunları söyledi: "Kişiselleştirilmiş radyo servisi sağlama misyonumuzu artık daha belirgin kıldık. Nokia MixRadio, sadece hevesli müzik severlerin değil herkesin yeni müzikleri ücretsiz keşfedip keyfini çıkarması için inanılmaz bir kişiselleştirme seviyesi ile kolaylığı bir araya getiriyor."

Rosenberg şunları ekledi: "Radyoyu açmak kadar kolay, üstelik her şey sizin denetiminizde – 'Zevkime Göre Çal'a bir kez dokunmak kullanıcıların kendi özel radyo istasyonlarını reklamsız, kayıt olmadan dinlemesini sağlıyor. Hatta beğenme-beğenmeme ölçütlerinize göre kendi istasyonunuzu oluşturabileceğiniz gibi, sevmediğiniz şarkıları atlayabilirsiniz de."

Daft Punk'ın dünya çapında ünlü hit parçası Get Lucky'nin ardındaki müzik efsanesi ve yapımcı Nile Rodgers, New York'taki Nokia MixRadio tanıtım etkinliğine katıldı ve burada yeni Liste Paylaşma özelliğiyle bir dizi muhteşem müzik listesi oluşturup paylaştığını açıkladı. Liste Paylaşma, kullanıcıların bir müzik listesindeki tam üç parçayı sosyal medya ya da SMS aracılığıyla arkadaşlarıyla paylaşmasını ve music.nokia.com/tr/tr adresinde ücretsiz olarak çevrimiçi dinleyebilmesini sağlıyor.

"Radyo daima pek çok insanın yeni müzikler keşfetmesinin yolu olmuştur, ama bu format 1950'lerden beri hiç değişmedi. MixRadio'ya bayıldım çünkü bu dijital ortamda yetişmiş nesil için bir radyo; basit, çabuk ve eşsiz" diyen Nile, şunları ekledi: "Liste Paylaşma özelliği de insanların kendi radyo istasyonlarını yaratıp aktarabilecekleri anlamına geliyor! Güzel müziği daha fazla insanın keşfetmesi her zaman iyi bir şeydir."

"Zevkime Göre Çal" özellikli yeni Nokia MixRadio'nun 31 ülkedeki Nokia Lumia kullanıcılarına ulaşabiliyor olması, onu dünyadaki en global kişiselleştirilmiş müzik servislerinden biri haline getiriyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Windows 8.1 de indirdim

Güncelledim bayağı da beğendim.

Tesekkurler nokia..

tasarım ve birkaç buton dan fazla değil .

kulaklik guzelmis

2014 wp yılı olacak gibi görünüyor.

925 kullanıyorum zevkime göre çal srçeneğindeki şarkılar hemen hemen aynı çok fazla Bi şarkı yook

mixradio yıllarca hayal ettiğim müzik programının şekil almış hali resmen..fazlasıylaaaaaa memmunum :D:D

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Jyrki Rosenberg'in açıklamaları
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir