Nokia N-Gage mobil oyun servisi

N-Gage mobil oyun servisi değişiyor, artık yeni oyunlar ve mobil servislerle beraber geliyor.

N-Gage, yeni oyun ve cihazlarla yayında

Nokia, N-Gage mobil oyun servisini, yeni oyunlar, cihazlar ve çevrimiçi servislerle kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bugün dünya çapında milyonlarca Nokia kullanıcısı, mobil cihazlar için geliştirilen kaliteli oyunlara doğrudan mobil cihazları üzerinden erişerek, deneyebiliyor ve satın alabiliyor. Ayrıca N-Gage Arena üzerinden birbirleriyle de "bağlanabiliyorlar".

Finlandiyalı mobil iletişim devi Nokia, N-Gage mobil oyun servisini, yeni oyunlar, cihazlar ve çevrimiçi servislerle kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bugün dünya çapında milyonlarca Nokia kullanıcısı, mobil cihazlar için geliştirilen kaliteli oyunlara doğrudan mobil cihazları üzerinden erişerek, deneyebiliyor ve satın alabiliyor. Oyuncular ayrıca, N-Gage Arena üzerinden birbirleriyle de "bağlanabiliyorlar". Arkadaşlarıyla buluşup oyun oynayabiliyor, mesaj panolarında görüş alışverişinde bulunabiliyor, canlı olarak sohbet edebiliyor ve düzenlenen turnuvalara ve etkinliklere katılabiliyorlar.

Kullanıcılar, cihazlarındaki N-Gage uygulaması ile Arkadaş Listesi oluşturabiliyor, özel mesaj alıp gönderebiliyor ve anlık mesajlaşma yoluyla sohbet edebiliyorlar. Toplanan N-Gage Puanları ile oyun oynayabiliyor, topluluk etkinliklerine katılabiliyorlar. Ayrıca, benzer deneyimi bilgisayarları üzerinden, N-Gage topluluğu ile etkileşim kurabildikleri, N-Gage Web portali üzerinden de yaşayabiliyorlar ve yeni oyunları bilgisayarlarından da satın alarak bu oyunları N-Gage uyumlu cihazlarına indirebiliyorlar.

Konu hakkında bir açıklama yapan Nokia yetkilileri şunları ifade ediyor: "N-Gage ile dünya çapında kullanıcılarımıza son derece cazip oyunlara erişim ve satın alma olanağı sunarak benzersiz bir deneyim yaşatıyoruz. Kullanıcılarımıza böylesi bir deneyim sunduğumuz için mutluyuz çünkü mobil oyunun geleceğini onlarla birlikte şekillendireceğiz. "

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

n-gage tartışılmaz arkadaslar sonucta nokinın ilk kez oyun oynamak için çıkardıı telefon

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
N-Gage, yeni oyun ve cihazlarla yayında
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir