Nvidia'dan heyecan verici GeForce oyun paketi

Nvidia, dünyanın ilk Unreal Engine 4 oyunu Daylight'ı ve fazlasını, bu ürünleriyle beraber veriyor!

Nvidia'dan heyecan verici GeForce oyun paketi

Dünyanın ilk Unreal Engine 4 oyunu DAYLIGHT ve yeni Free-To-Play Trifecta şimdi seçkin GeForce GTX masaüstü ve dizüstü ürünlerle beraber veriliyor.
 
Kışın puslu havasından yorgun mu düştünüz? Kış depresyonunu üzerinizden atmak mı istiyorsunuz? NVIDIA'nın heyecan verici iki yeni oyun demetiyle baharın başlangıcını müjdelemeye ne dersiniz? Seçkin NVIDIA GeForce GTX masaüstü GPU'larını ve GeForce GTX ile çalışan dizüstü bilgisayarlarını satın alan oyunseverler bugünden itibaren DAYLIGHT için ödemeli kod ya da Heroes of Newerth, Path of Exile, ve Warface için 150 dolar oyun içi para gibi iki yeni paket teklifinden yararlanabilir.
 
Zombie Studios yapımı, bir psikolojik gerilim olan DAYLIGHT aynı zamanda Unreal Engine 4 temeline dayanan dünyanın ilk oyunudur. NVIDIA PhysX teknolojisinin üç boyutlu interaktif bir kabusta kullanıldığı DAYLIGHT oyununda elinizde bir mobil telefonun ışığından başka hiçbir şey olmadan, terk edilmiş bir hastanede dolaşırken korkudan ödünüz patlayacak. GeForce GTX TITAN grafik kartlarının yanı sıra GTX 780 Ti, 780, 770, 760, 690, 680, 670, 660 Ti ve 660 satın alanlara DAYLIGHT için, oyunun piyasaya sürüleceği tarih olan 11 Nisan 2014'te kullanılır hale gelecek bir ödemeli kod verilecek.

Alternatif olarak, GeForce GTX 650, 650 Ti, 750, 750 Ti masaüstü grafik kartlarını veya diğer seçkin GTX 700M/800M bazlı dizüstü bilgisayarları satın alanlar, toplamda dünya çapında 65 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı olan dünyanın en sevilen ücretsiz oyunlarından üçü için 150 dolar (oyun başına 50 dolar) oyun içi para kazanacak:
     
•    FarCry ve Crysis'in yaratıcılarından yepyeni bir nişancılık oyunu Warface
•    Fenomen haline gelmiş Defense of the Ancients (DOTA) oyununu temel alan, seans bazlı, çok oyunculu RPG oyunu Heroes of Newerth,
•    Gamespot'un 2013 yılı Bilgisayar Oyunu ödülünün de sahibi, karanlık bir fantezi dünyasında geçen çevrimiçi bir aksiyon RPG'si Path of Exile
 
DAYLIGHT ve Free-To-Play paketleri bugünden itibaren önde gelen e-satıcılardan ve sistem kuruculardan temin edilebilir. Katılımcı ortakların tam listesi için: www.geforce.com/FREEDaylight
http://www.geforce.com/14F2PBUNDLE

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

ohh iyi ki zamanında gtx 660 almışım :)

Peki sadece 12 marttan sonra alanlar için mi geçerli bu kampanya bu karta sahip olanlar nasıl yararlanacak kampanyadan ?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir