Panasonic'ten 10 saat pil ömürlü Toughpad!

Panasonic, dayınıklı tablet serisine daha hızlı, daha uzun pil ömürlü bir Toughpad daha ekledi!

Panasonic'ten 10 saat pil ömürlü Toughpad!

Panasonic, dayanıklı Windows tablet ürünlerinden Toughpad FZ-G1'in yeni versiyonunu Hollanda'da düzenlenen Enterprise Mobility Exchange 'de duyurdu. İnce, hafif ve tamamen dayanıklı olan 10,1" boyutundaki Windows 8.1 Pro Update tablet, mobil çalışma tarzını benimseyen şirketlerin iş ihtiyaçlarına yönelik talepleri göz önünde bulundurularak tasarlanmış bulunuyor. 

Yeni Toughpad FZ-G1 gücünü 4. nesil Intel Core teknolojisinden alıyor. Daha düşük güç tüketen Intel CoreTM i5-4310U vPro işlemci, aynı zamanda daha hızlı olmasıyla grafik performansını artırıyor ve cihazın standart pil ömrünü 8 saatten 10 saate (yüksek kapasiteli pil ile 20 saate kadar) çıkarıyor. Yüksek performanslı pil seçeneği ve yeni opsiyonel çalışma esnasında değiştirilebilen pil özellikleri ile yeni Toughpad FZ-G1 vardiya usulüne göre çalışan mobil çalışanlara kesintisiz 24 saat çalışma imkânı tanıyor. 

GPS*

GPS* teknolojisine sahip olmasıyla mobil çalışanların ve sahada çalışan mühendislerin o an bulundukları yerleşimi kesin olarak ve her zamankinden daha hızlı bildirebilmelerini sağlıyor. Cihazın u-blox 8 modülü aralarında GPS ve GLONASS'ın da bulunduğu belli başlı küresel uydu konumlandırma sistemlerinin tümüyle uyumluluk sağlıyor. Üstelik bunları daha hızlı bilgiye erişim zamanları ve ticari kurumlar için yüksek kesinlik ile sunuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

çk uczmş cnm

geçen internetin çekmediği bir yayla gezisinde GPS kullanıyordum, baktım ki internet olmadan da çalışıyor, biliyordum öyle çalışabildiğini ama inanmıyordum pek, kanıtlanmış oldu, tabi doğruluk yarıçapı 20-30 metreye çıkıyor, telefonum Xperia Z, GPS ve GLONASS desteği var

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Panasonic'ten 10 saat pil ömürlü Toughpad!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir