PlayStation 3 Move sattıkça ucuzluyor!

PlayStation 3 hareket kontrol cihazı Move, yayıldıkça ucuzluyor! İşte ABD ile fiyat farkı...

  • Ali Güngör

Sony PlayStation 3 hareket kontrol cihazı olan Move Japonya ve ABD'de satışta. Ancak bu yeni donanım İngiltere gibi Avrupa ülkelerine yeni gidiyor.

Kinect ile rekabet sonucunda ve yapılan satışların da katkısıyla fiyatının ucuzladığı görülüyor. Önsiparişlerin başlamasıyla birlikte 15 Eylül'de İngiltere'de satışa çıkacak olan Move, standart fiyatının yüzde 14 altına düşmüş durumda. Şarj cihazında yüzde 8 indirim söz konusu.

CHIP Online'ın yorumu:
Sonuçta bir kullanıcı birden fazla kontrol cihazı kullanabiliyor ve koca bir aile Move ile oynamak isterse yekün yüklü oluyor. Türkiye'ye gelmeden önce fiyatların düşmeye başlaması sevindirici olsa da, muhtemelen her zaman olduğu gibi yurtdışındakinden çok daha pahalıya satın alacağız.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

türkiyede oyun konsolları vede oyunlar oldukça pahalı bir asgeri ücreti düşünüp oyun konsolunuda ps3 göz önüne aldıgımızda aradaki farkın nasıl bi sonuç dogurdugunu görmekteyiz kaldıki agır vergiler de göz önüde bulundurmak lazım

Kinect varken hiç ilgimi çekmiyor

iyi de fiyatı ne ki bu cihazın? haberin detayı neden eksik?? indirim oranı verilmiş sadece. bu indirim 100 $ dan başka 500$ dan başka orana sahip.

asgari ücret alan biri ps3 alır mı ?
kira+çocuklar+yaşamak gerisini siz düşünün...

daha hiçbir yerde satışa çıkmadı her yerde ön sipariş bu ay çıkıcak amerika ve avrupa da

benim uyarlamam bu gadar.. hadi hayırlı işler..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play