Qik yeni iPhone video uygulamasını duyurdu

Bu uygulama ile iPhone'da görüntülü görüşme yapmak, görüntülü mesajlaşmak ve video paylaşmak mümkün!

iPhone aracılığı ile canlı görüntülü sohbet

Skype tüketici ürünleri yöneticisi Rick Osterloh; "Hızlı ve her an kullanıma hazır 3G ve WiFi bağlantılarının var olduğu bir dünyada video, metin ve fotoğraflı mesajları aşmamızı ve özel ve günlük anılarımızı daha anlamlı bir şekilde paylamayı mümkün kılıyor " dedi. "Qik Video Connect "benim gördüğümü gör" kavramını tam bir gerçekliğe dönüştürüyor".

Qik Video Connect ve Connect Plus uygulamaları ile 3G* veya WiFi üzerinden entegre kameraları bulunan iPhone, iPod Touch aracılığı ile canlı görüntülü sohbet gerçekleştirilebilecek. Qik telefon rehberiniz ile entegre olur. Böylece arkadaşlarınız ve ailenizin canlı görüntülü sohbet için uygun olup olmadıklarını kolayca görebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınız canlı sohbet için uygun değilse özel videolu postalarınızı SMS veya e posta aracılığı ile onlarla paylaşabilirsiniz.

Her iki uygulamada bugün itibari ile iPhone ve 4. Nesil iPod Touch modelleri ( iOS 4 veya daha üstü ) için Apple App Store 'dan indirilebilir. Daha fazla bilgi için qik.com'u ziyaret edin.

Her iki uygulama bugünden itibaren Apple App Store'dan iOS 4 ve üstüne sahip iPhone ve 4. Nesil iPod Touch modelleri için indirilebilir. Daha fazla bilgi için lütfen qik.com'u ziyaret edin.

*Ek veri ücretleri uygulanabilir.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

ooo iki iphone almamisim. Bendeevar onlar hic elemede nokia kulanan bilir.

Ziyaretçi yazmış:
ooo iki iphone almamisim. Bendeevar onlar hic elemede nokia kulanan bilir.
Bugün  08:37
Nokia cilar kaldimi hala ya anlayamıyorum

nokia kulandin var mi?

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
iPhone aracılığı ile canlı görüntülü sohbet
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir