RIM: Blackberry Kickstart 2008'e yetişecek

Yeni kapaklı Blackberry'nin resimleri tasarım açısından çok da başarılı olmadığını gösteriyor.

RIM: Blackberry Kickstart 2008'e yetişecek
Blackberry Kickstart: RAZR görünümde.

Blackberry üreticisi RIM'in iş dünyasına yönelik cep telefonunun kapaklı bir sürümünü çıkaracağı iddia ediliyor. Güvenilir kaynaklara göre Blackberry Kickstart bu sene içerisinde piyasaya sürülecek.

Fakat RIM, Kicktsart ile bir tasarım ödülü kazanamayacak gibi gözüküyor. Telefonun ilk resimleri tıknaz bir cihazı andırıyor ve Motorola'nın RAZR modelinden de esintiler var gibi gözüküyor. Teknik detaylar veya fiyat hakkında henüz bilgi mevcut değil.

Bilgi için:
Blackberry İletişim -0216 338 38 21

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Tuş takımı çok itici görünüyor ama blackberry kalitesi tartışılmaz ...

Blackberry gerçektende güzel.

Bence Rim sirketi cep telefonu yapmayı bırakıp tırlar ve kamyonlar ıcın takoz uretırse is dunyasına daha cok katkı saglamıs olur . Hepsiburdada urun ozellıklerıne bakmıstım bu marka telefonların isletim sistemi standart yazıyordu.(ne smbıan ne windowsmobile yok ) Mesela BLACKBERRY 8800 VODAFONE bu modelınde ne wi-fi var ne 3g nede ısletım sıstemıde standart (GPS ve kamera bunlar yokken cok lukse kacmıs oluyo saymıyorum bıle) fıyatı ne 1,173ytl . (bu ozellıklerın hıcbırı olmadan nasıl bır is dunyasına yonelık telefon oluyo anlamıyorum.) Bildigimiz markalardan sasmayalım bence :d

ya inanamıorum kapaklı bi balckberry süper olmuş:)yanlız blackberrye bilinmedik marka demek blackberrnin kendi işletim sistemini görmezden gelmek en maşarılı mobil araçlardan biri olan 8800 a hakeret etmek nedir ya.şuan şirketlwrin en büyük yardımcısı bi markaya hareket etmek yakışmıo chıp okurlarına lütfen biraz bilerek yorum yazalım!

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir