Samsung subwoofer ile evde sinema keyfi!

Samsung'un yeni soundbar'ı, ev sinemanızın ses ihtiyacını karşılayacak!

Samsung HW-F751 Soundbar ile, evde sinema tadı!

Samsung'un lamba amfili teknolojisi sayesinde ürettiği Soundbar, ses kalitesi ile kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. HW-F751, hem Samsung Smart TV, hem de subwoofer'a kablosuz bağlantı imkânı sağlayarak, kristal bir ses deneyimi ile işlevselliği, ustalıkla bir araya getiriyor.

Ses cihazları meraklılarını memnun etmek ve saf bir dinleme deneyimi üretmek adına geliştirilen kablosuz Soundbar HW-F751, lambalı amfinin zengin ses performansını elde etmek için, Samsung'un özel hibrid vakumlu tüp amplifikatör teknolojisi ile dijital amplifikatör berraklığını birleştiriyor.

Doğal bir ses deneyimi

Daha önceleri sadece premium ses ürünlerinde kullanılabilen lamba amplifikatörleri, daha doğal sesler sundukları için müzik tutkunları tarafından beğenilmekte fakat sesler bazen bozulmaya tabi olabilmekteydi. Buna karşın dijital amplifikatörler net bir ses çıkışı dağıtır, daha fazla enerji verimliliği sağlar ve daha küçük form faktöre sığardı.

Lambalı sistemini ön amplifikatörde kullanırken, güç amplifikatörü ise Soundbar'ın ince ve teknolojik gövdesini korumak için dijital bir sistemle donatıldı. Bu birleşim sayesinde Samsung, ana ses ürünleri için ses kalitesinde iyi bir teknoloji sunuyor.

Samsung Smart TV'ler ile kablosuz özgürlük

HW-F751'in Soundshare özelliği sayesinde, Samsung Smart TV'lere kablosuz olarak bağlanabilirken, şık subwoofer bağlantısını yine kablosuz olarak kullanma imkânına sahipsiniz. HW-F751, Kurulum ve Ses Kalibrasyonu teknolojisi sayesinde ister sehpa üzerinde ister kutu içerisinden çıkan duvar askı aparatları sayesinde istediğiniz açıdan ses kalitesinin keyfini yaşamanıza olanak tanıyor. USB üzerinden MP3, WMA ve WAV formatlarını destekleyen HW-F751, 310 W yüksek ses gücü ile mevcut TV'nize kablolu veya kablosuz olarak bağlanma imkânını şık ve kompakt tasarımı ile birlikte sunuyor.

HW-F751'i farklı kılan bir diğer özelliği ise; mevcut 2.1 kanal yapısıyla, 3D Sound Plus ve Dolby Digital desteklemesi ve bu sayede ev konforunda sinema keyfi yaşama imkanı sunması... Samsung HW-F751 Soundbar, 1999 TL civarındaki son kullanıcı satış fiyatı ile tüketiciye sunuluyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

SONY varken bunumu alak pampa :D

Evet sony varken bunu alak

Ben bizzat test ettim fiyatına göre güzel performans

Sen de yorum yaz