Sınırlı sayıda Hoverboard'lar bu yaz Hovbo'da

Yaz kampanyasını Hoverboard ile başlatan Hovbo, tam 700 TL indirim ile yaza merhaba diyor.

Sınırlı sayıda Hoverboard'lar bu yaz Hovbo'da

Çocuklar kadar yetişkinlerin de bir hayli gözdesi olan elektrikli kaykay Hovbo, muhteşem bir kampanya ile yaza başlıyor. 7'den 70'e herkesin güzel havaların keyfini çıkarması için Hovbo Türkiye, adetlerle sınırlı olmak üzere tam 700 TL indirim uyguluyor. Türkiye'de Hovbo.com adresinde ve seçkin oyuncak, teknoloji ve hobi mağazalarında 2.500 TL fiyat etiketiyle satılan ürün %28'lik indirimle Haziran ayından itibaren kısa süreliğine 1.799 TL'ye satın alınabilecek. Adetlerle sınırlı bu kampanyayı kaçırmamak için acele etmek gerek.

Türkiye'de tek patentli satış gerçekleştiren Hovbo, UN ve UL standartlarını sağlayan orjinal lityum-iyon bataryası, ve özel sürüş algoritmasıyla diğer yan sanayi ürünlere göre çok daha güvenli olup, magnezyum şasesi ile de daha dayanıklı. Yan sanayi ürünlerden çok daha hassas sensörleri ve yüksek kapasiteli işlemcisi sayesinde Hovbo sürücüsünün hareketlerini saniyede 200 sefer ölçerek adeta iç güdüleri ile kullanmasına olanak sağlıyor. 700W gücündeki motorları ile bu yaz sizi hiç bir yokuşta bırakmayacak elektrikli kaykay, tüm seyahatlerinizde vaz geçemeyeceğiniz bir yol arkadaşı olamaya aday.

Dünyada olduğu gibi Türkiye'de de bir hayli popüler olan hoverboardların yanlış seçimi bir çok yangına ve kazaya sebep oldu. Popüler olan bu cihazların bir hayli yan sanayisi mevcut ve bu cihazlar ciddi tehlikelere yol açabiliyor. Yan sanayi ürünlerde kullanılan kalitesiz komponentler ve özellikle cihazlara güç veren sahte bataryalar yangınlara ve kazalara yol açabiliyor. Hoverboard seçimi yaparken kullanıcıların güvenlik sertifikalarına dikkat ederek seçim yapması gerekiyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

7'den 70'e herkese demesine bakmayin sakin. Duzenli spor yapmamis ve 40 yasini asmis bir insan kesinlikle dusup bir yerini kirar. Boyle yazilar tehlikeli editor kardesim. Bizim insanlar bu yaziya uyup alir, sonra duser filan mazallah olur gider. Basiniza is alirsiniz.

Çok pahalı aliexpress ten daha ucuza alabilirsiniz. Bu arada patlama tehlikesi var bahçeniz varsa bahçeye koyun evde yangın çıkarabilir.

Hoverboard değil bunlar lütfen doğru kullanalım

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost