Sony Internet TV ile TV deneyiminde yenilik!

Sony Internet TV ile TV izleyicisi pasif olmaktan çıkıyor, aktif hale geliyor! İşte yeni 2011 serisi

Sony Internet TV ile TV deneyiminde yenilik!

Sony, Türkiye pazarında satışa sunacağı birbirinden özel tam 27 BRAVIA Internet TV modelini, Sony Avrupa Teknik Pazarlama Kıdemli Yöneticisi Tim Page'in katılımıyla Sony Eurasia A.Ş. Teknik Pazarlama Müdürü Mete Emiroğlu ve BRAVIA TV Ürün Müdürü Ersin Kösoğlu'nun ev sahipliğinde düzenlediği basın toplantısı ile tanıttı. Ayrıca, televizyon dünyasının geleceğine ilişkin hedef ve yatırımlarını paylaştı.

Yeni nesil İnternet TV'niz ile TV izleme alışkanlıklarınız değişecek
Sony Avrupa Teknik Pazarlama Kıdemli Yöneticisi Tim Page, "İnternet içeriği, akıllı teknoloji ve özellikler, endüstri lideri 3D ile Sony BRAVIA 2011 TV serisi, insanların TV hakkındaki düşüncelerini değiştirecek. Şimdi televizyonunuz ev eğlencenizin gerçekten merkezi haline geliyor ve televizyon deneyimi yeniden tanımlanıyor" dedi.

Yeni seri, pek çok ilk ile birlikte geliyor

Yeni serinin görüntü kalitesi, 3D, bağlanabilirlik ve tasarım olmak üzere dört ana başlıkta öne çıktığını vurgulayan Sony Eurasia A.Ş. BRAVIA TV Ürün Müdürü Ersin Kösoğlu, şunları ifade etti: "Yeni BRAVIA® TV 2011 serisinde yer alan modeller yepyeni ve gelişmiş teknolojiler içeriyor. Sony'nin yeni görüntü işlemcisi X-Reality sayesinde Internet video içeriklerinde, bugüne kadar en gelişmiş görüntü kalitesini sunuyor. 2011 serisindeki yeni Sony 3D Active Shutter gözlükler, sadece 59 gram ve 2010'dakilere göre daha da hafif, daha da ergonomik. Ayrıca, USB'den şarj edilebilme özelliği sayesinde 3 dakikalık şarj ile tam 3 saat kullanılabiliyor. Full HD'de yüksek kaliteli bir 3D görüntü sağlanarak, saatler boyu 3D izleme keyfini yaşatıyor. YouTube, Facebook ve DailyMotion başta olmak üzere 20'nin üzerinde servis ile çevrimiçi dünyanın zenginleştirilmiş eğlence seçeneklerine bağlanmayı sağlıyor. İster kapalı ister açık her zaman mükemmel ve minimalist bir tasarım eseri gibi oturma odasına etkileyici bir görünüm kazandıran Monolithic Design da bu seneki ürün gamında genişleyerek yer almaya devam ediyor."

2D ve 3D'de geliştirilmiş Full HD görüntü kalitesi

En az flulukla daha net ve daha aydınlık Full HD 3D görüntüye sahip Sony BRAVIA 3D TV'ler, 3D eğlencesinin keyfini ailecek yaşamak için iyi bir seçim. 2011 yelpazesi ayrıca geliştirilmiş HD 2D görüntü kalitesine de sahip. HX920, koyu siyahlar ve güçlendirilmiş beyaz seviyeleri ile güzel bir sinematik görüntü için yenilikçi Intelligent Peak LED arkadan aydınlatma teknolojisini kullanıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

İyiymiş almak lazım bundan.

Sony, Sony, Sony...

İnsan başta samsung mu yoksa Sony mi alsam diye arada kalıyor ama sony her zaman farkını konuşturmayı iyi biliyor.

sony nin '' son '' unu hiç düşünemiyorum. sony life hayatımızın bir parçası oldu...

İnternet tv almayı düşünüyorum ama nasıldır hiçbir fikrim yok

sony 3d ve blu ray patentli ilk ve tek firmadır

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir