Stardust ile iPhone'unuz ışıl ışıl parlayacak

iPhone 4S ve 5 için özel olarak tasarlanan bu kılıflar, cihazınızı tam bir koruma altına alacak!

Stardust ile iPhone'unuz ışıl ışıl parlayacak!

iPhone'unuz, ışıl ışıl bir dokunuşla daha dikkat çekici olsun, göz kamaştırsın istemez misiniz? Işıl ışıl parlayan telefonunuz, kıyafetinizle, makyajınızla ve diğer aksesuarlarınızla daha uyumlu olsun peki? Üstelik zarar görmesin diye sakındığınız bu özel telefonunuzun görünüşünü daha da güzelleştirirken, onu darbelere karşı daha fazla korumayı düşünmez misiniz?

Tüketicilerine özgün tasarımlı ürünler sunan Türkiye'nin en çok satılan cep telefonu aksesuarları markası Ttec, yine hem çok kullanışlı hem de şık ve neşeli bir ürünle kullanıcılarının tüm bu beklentilerini karşılıyor ve iPhone'lara birer yıldız ihtişamı getirecek 'Stardust'ı sunuyor...

Tüm darbe ve düşmelere karşı telefonunuzu koruyor!

iPhone 4S ve 5 modelleri için özel olarak üretilen ve leke bırakmayan bir yapıya sahip olan bu yan yüzey koruyucu sayesinde darbe ve düşmelerde telefonunuza hiçbir zarar gelmeyecek. Üstelik 'Stardust'ın kullanımı çok basit; yan yüzey koruyucu kolayca uygulanabiliyor ve istenildiği zaman da telefondan yine kolayca çıkarılabiliyor.

Telefonunuz kıyafetinizle ve diğer aksesuarlarınızla uyumlu olsun

'Stardust' üç çok keyifli renk seçeneğiyle geliyor... Yan yüzey koruyucunun gümüş, pembe ve füme renklerinden dilediğinizi seçerek, kıyafetiniz ve diğer aksesuarlarınız ile uyumlu bir görüntü yaratabilirsiniz. Ayrıca, yanında hediye olarak sunulan Ttec Ultra Şeffaf Ekran Koruyucu ve Ttec Arka Yüzey Koruyucu ile telefonunuzda komple koruma sağlayabilirsiniz.

Uygun fiyata, dayanıklı aksesuar...

"İyi fiyat-İyi ürün" sloganıyla yola çıkan Ttec, 29,90 TL'lik önerilen satış fiyatıyla 'Stardust'yan yüzey koruyucuyu; iPhone'larını hem korumak hem de daha da dikkat çekici hale getirmek isteyenlerin beğenisine sunuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

harikulade....

Herşeyimiz uyumlu ya, bir de bu kaldı..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir