Sürücü güncelleme uzmanı bedava araç...

Acaba PC'nizdeki donanımlardan hangilerinin sürücülerini güncellemek gerekiyor? İşte bedava çözüm...

Artık sürücü güncellemelerine kafa yormayın
Device Doctor gerekli sürücüleri internette arama

Bilgisayarınızdaki hemen her donanım bileşenin sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için bir sürücüye ihtiyacı vardır. Bu sürücüler ya Windows ile birlikte yüklenmiş olarak gelirler, ya da kurulum esnasında size verilen CD'sinden yüklenebilir. Her zaman en güncel sürücü sürümünü kullanmak ise, bilgisayarınızdaki pek çok sorunu ortandan kaldırabilir. Tek sorun her bir donanım bileşenin güncelleme gerektiren sürücüsünü bulmak her zaman o kadar da kolay olmayabilir. Neyse ki bunun da bir kolayı var...

Device Doctor adlı ücretsiz bir yazılım, sizin için sisteminizi tarayıp güncelleme gerektiren tüm donanım bileşenleri tespit edebiliyor. Daha da iyisi, gerekli sürücünün en yeni sürümünü indirmeniz için size yardımcı oluyor.

Programı çalıştırdıktan sonra ilk olarak "Begin Scan" butonuna basmalısınız. Kısa bir süre içerisinde ekranın alt bölümünde güncellemesi bulunan sürücüleri ve yanlarında "Download Uptade" yazılı bir buton göreceksiniz. Bu butona tıklayarak yeni sürücüyü indirebilirsiniz. Eğer indirdiğiniz sürücü işinizi görmediyse, indirme sayfasının alt bölümündeki " report an incorrect driver here" bağlantısından bu konuda Device Doctor'u uyarabilir ve başka kullanıcıların da aynı hataya düşmesini engelleyebilirsiniz.

Device Doctor'u şu adresten indirebilirsiniz. Bu sayfada kurulum gerektirmeyen ve USB bellekten de çalışacak olan "portable" sürümünü de bulabilirsiniz. 

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

hem portable hem ücretsiz hem de chip öneriyor denemek lazım

ben daha once kullanmıstım bunu bi işe yaramıyor.yeni sürücü var diye bulmustu.yuklemeye calısınca bilgisayarınızda kurmaya calıstıgınız surucunun daha yeni sürümü mevcut diye bişey cıkmıstı.yani kısacası gitmiş eski surucuyu yeni diye bulmuş...

bende veri tabanı açılamıyor diyor napmam lazım

scan e bastım hep veritabanı bulunamadı diyor lütfen yardımcı olun

Bir süre kullandım. Yanlış sürücüler bulduğundan hiç memnun kalmadım. Günde ücretsiz 2 driver indrmeye izin drivermax programını öneririm.

indirdim hiç bişe yaramıyor indir diosun pro version sayfasına yolluo bosuna ındırmeyn

para istiyor key istiyor boş iş

hiç bi işe yaramıyor boşuna uğraşmayın

bedava felan değil sürücü yazılımını indir diyince pro yu satın alın diyo neyse ben orayı atlattım. sonra düzgün sürücü bulmuyor reatek in yazılımını indirdim bu yazılım için sürücü uygun değil yazısı çıktı !!!

ee ücresiz program bu kadar olur.. patlak

arkadaşlar en sağlamı 3dpchip hem bedava hemde işlevli

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play