HP Photosmart: Sadece bir dokunuşla paylaşın

HP'nin yepyeni Photosmart yazıcıları hem özellikleriyle, hem de dokunmatik oluşlarıyla iddialı...

Kullanım kolaylığı

Kullanım kolaylığı

Yeni HP Photosmart yazıcıları, geniş bir işlevsellik sunmalarının yanında, kurulum ve kullanım kolaylığı da sağlar.

Temel özellikleri:

HP Photo Print Gadget, kullanıcıların fotoğrafları, bir masaüstü simgesine sürükleyip bırakma yöntemiyle, bilgisayar ortamında olabilecek her yerden -klasörlerden, uygulamalardan, e-postadan ve web sitelerinden- kolaylıkla baskı almasını mümkün kılar.. Bu yazılım, fotoğrafların fotoğraf kağıdı boyutuna uyması için otomatik olarak düzenlenmesini ve kırpılmasını sağlayarak, fotoğraf düzenleme ve yazdırma işlemini çok daha basit ve keyifli bir iş haline getirir.

HP Smart Web Printing (Akıllı Web Baskısı) uygulaması, kullanıcıların webden baskı alırken sadece ilgilendikleri bölümleri yazdırabilmeleri sağlayarak, mürekkep ve kağıttan tasarruf etmelerini imkan verir.

HP Photosmart serisindeki yazıcıların birçoğunda, tüm ailenin evin her yerinden dilediğince baskı alabilmesi için kablosuz bağlantı bulunmaktadır. Kablosuz bağlantı kurulumu artık tek bir düğme ile hiç olmadığı kadar kolay

Apple iPhone veya iPod touch kullanıcıları, Apple store'dan ücretsiz olarak indirilebilen HP iPrint Photo uygulamasını kullanarak, fotoğraflarını kablosuz yazdırmanın tadını çıkarabilirler.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir