Telefon görüşmeleri takip edilebiliyor!

Kıskanç eşlere 3G'nin sunduğu casusluk imkanları korkutuyor. Bakın 3G neleri ortaya çıkarabiliyor...

3G ile herşeyi öğrenmek mümkün!
Kıskanç eşler 3G ile çok baş ağrıtacak

3G hayatımızı değiştirecek. Bebek odasını izlemek kadar masum amaçlarla da 3G'den yararlanmak mümkün, eşlerin birbirini aldatıp aldatmadığını kontrol etmek için kullanılması da mümkün.

Flexispy isimli bir yazılım şüpheci eşlere casusluk yapma imkanı veriyor. Cep telefonuna kurulan bu yazılım tamamen gizli ve sadece yazılımı satın alan kişi yazılımı gösterecek anahtarı biliyor. Casusluk yapan kullanıcı internete yüklenen verileri herhangi bir yerden takip edebiliyor.

Flexispy canlı konuşmaları dinleyebilme, SMS'leri okuma, kayıtları görme ve e-postaları okuma imkanı veriyor. Telefonun çevresinde olup bitenler bile dinlenebiliyor.

Flexispy Lite, Flexispy Pro, Plexispy ProX gibi paketler halinde satılan ürünün fiyatı 145 dolar ila 360 dolar arasında değişiyor.

Desteklenen telefonlar ise iPhone 2G, 3G, 3GS, Windows Mobile, Symbian 8/9, Blackberry. Yazılımı www.flexispysoftware sitesinde bulmak mümkün.

Etik olup olmadığı çok tartışılacak casusluk olayları yaşanacak gibi görünüyor. Aldatmaya alışmış eşlerin kabusu olacak, masumlara bile yanlış anlaşılma korkusuyla oldukça ter döktürecek gibi görünüyor.

CHIP Online notu: 3G hakkında bilmek istediğiniz her şey hazırladığımız özel dosyada sizleri bekliyor!

Hangi 3G telefonu tercih etmeli? İşte şu anda en çok ilgi gören 3G telefonlar...

Ali Güngör

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Bence de etik olmaz yalnız haberde kullanılan resim çok çarpıcı. :)

Resim ilgi çekici evet. :=)

artık kamera olmayan weya dinlenmediğimiz bir yer kalmıcak gibi. özel hayat denilen olay bitti.

bu devirde kimseye güven olmuyor bu programların ortaya çıkmasındaki en büyük etken güvensizlik, sevgi eksikliği, samimiyetsizlik ve nihayetinde gerçekleri öğrenme hissi bence güzel bir buluş yapanın aklına sağlık.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir