Toshiba’dan Radikal Tasarım: Qosmio G20

Toshiba ailesinin en iyi eğlence olanaklarını sunan dizüstü bilgisayarı Qosmio G20 ,TV ,ses sistemi ,HDD/DVD kaydedicisi ve kişisel bilgisayar olma özelliğini bir arada barındıran ve mobil bilgi işlem olanaklarını sunan radikal bir tasarım.

Qosmio yeni portatif ev eğlence merkezi olarak görülmemiş bir yenilikler sunmaya devam ediyor.AV ve PC dünyalarının bir bileşimi olarak ortaya çıkan Qosmio ,dijital eğlence ve mobil bilgi işlem için dörtlü paket çözümü sunuyor.Qosmio G20 ile tek bir sistem üzerinde dolaşabilir,oyun oynayabilir,TV yada DVD seyredebilir,müzik dinleyebilir ve sevdiğiniz gösterileri daha sonra izlemek üzere kaydedebilirsiniz.

Qosmio aynı zamanda QosmioPlayer kullanıcılarına basit ,sade ve hızlı sezgisel bir grafik arabirim geliştirdi.Windows işletim sistemini atlayarak TV,video ve ses eğlencelerinin saniyeler içinde kullanıma hazır olması sağlayan bu sistem dijital eğlenceye tek düğme ile ulaşmanızı sağlıyor.

Qosmio G20 ‘nin biribirinden gelişmiş özellikleri ise şöyle:

17 inçlik mükemmel görüntü: Yerleşik kanal arayıcısı ve QosmioPlayer ile sevdiğiniz televizyon programlarını inanılmaz parlaklık ve pürüzsüzlükte,tek düğme kullanarak izleyebilirsiniz.TrueBrite WXGA+ ekrana sahip olan geniş ekranlı LCD TV,inanılmaz görüntüler sunarken Toshiba’nın kendi QosmioEngine özelliği pek çok ek özelliğin yanı sıra, dijital gürültüyü azaltır, köşeleri iyileştirir ve renkleri ayarlar. Yüksek model televizyonlarla aynı özelliklere sahip, inanılmaz görüntüleme açıları ile oyun oynama ve diğer görüntüleme deneyimleri de geliştirilmiştir.

Çevreleyen ses sisteminin tüm heyecanını yaşayın: Qosmio G20 benzersiz SRS® TruSurround XT™ sanal çevreleyen ses teknolojisi ve derinlikli, zengin bas ses özelliği SRS® WOW™ ile sizi kendisine hayran bırakacak daha tok, zengin ve geniş ses yapısına sahip. Teknolojinin en son ürünü olan Harman Kardon® stereo hoparlörler ile MP3 dosyalarını dinlemek, eğlence deneyiminize farklı bir boyut katıyor. Müzik koleksiyonunuzu yolda yanınıza alın veya çok kanallı ses sistemi için bir S/PDIF dijital çıkış bağlantı noktası kullanarak ev ses sistemine bağlayabilirsiniz.

Üstün mobil deneyim: Tam olarak Intel® Centrino™ mobil teknolojisiyle yüklenmiş, entegre Kablosuz LAN ve Bluetooth™ ile kolayca ev ağınıza, Internet’e ya da diğer Bluetooth® özellikli aygıtlara bağlanabilirsiniz. Microsoft® Windows® XP Home Edition, fotoğraf, müzik ve filmlerinizden keyif alabilmeniz için basit, kullanışlı bir yol sağlarken, aynı zamanda Microsoft® Windows® XP’den beklediğiniz bilgi işlem performansını yerine getirir. With InterVideo WinDVR© Sürüm 5 ile televizyon programlarını izleyebilir, bunları gerçek zamanlı olarak MPEG-2 video biçimine dönüştürebilir ve hatta DVD’ ye kaydedebilirsiniz. İkili sabit disk sürücüleri, çalışma ve dijital ortamlar için depolama alanının yanı sıra, gerçek zamanlı disk yansıtma için RAID desteği de sağlar.

Akıllara durgunluk veren ses ve dijital eğlence: İster entegre Çift Katman özelliğine sahip DVD Super Multi sürücüsüne veya iki HDD üzerine program kaydedin, ister filmlerinizin ve müziğinizin keyfine varın, Qosmio multimedya zevkinizi sürekli kılar. Sezgisel denetim paneli sayesinde, yenilikçi QosmioPlayer TV, video ve ses eğlencelerini parmağınızın ucuna getirerek, tek bir düğme dokunuşuyla Windows® işletim sistemini atlamanıza

olanak tanır. Dahası, kullanışlı giriş ve çıkış bağlantı noktaları, evde veya başka yerdeki büyük eğlenceler için kolay bağlanılabilirlik sağlar. Sanal bir çevreleyen ses sistemi.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir