"Üçü bir arada" monitör

Bilgisayar başında çok zaman geçirenler için monitör tasarımında son nokta: İşte gerçek çok ekran!

  • Ümit Öncel
"Üçü bir arada" monitör
Dx-Flex: İşte gerçek çok ekran!

Günümüzde artık pek çok sistem aynı anda birden fazla monitör kullanmayı destekliyor. Bu sayede sadece işleri gereği daha geniş bir masaüstüne ihtiyaç duyanlar değil, sıradan ev kullanıcıları bile birden fazla monitörü aynı anda bilgisayarlarına takıp kullanabiliyorlar. Fakat bu özellik, daha çok grafik veya video montajı konularında aktif olarak görev alan sektör profesyonelleri tarafından kullanılıyor.

Yeni geliştirilen Dx-Flex monitörler ise çok ekran konusunu yepyeni bir boyuta taşıyor. Bu monitör sayesinde artık, bilgisayarınıza yeni bir monitörü takmak ve tanıtmakla uğraşmanız gerek yok. Dx-Flex kendi üzerindeki üç monitör ile bir arada geliyor. Yandaki iki monitörün ayarlanabilir olması ise son derece dikkat çekici bir ayrıntı. Dx-Flex monitörler büyük ihtimalle ilk olarak iş yaşamına girecek ama böyle bir monitör ile oyun oynamanın hayali bile güzel.

Dx-Flex'in henüz ne zaman satışa sunulacağı ve daha önemlisi fiyatının ne olacağı belli değil ama şunu söyleyelim; ucuz olmayacağı kesin!

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

hem calisip hemde soliter oynayanlar icin guzel olabilir boylece sagdaki ekrani ortadakinin uzerine kapatir direk calisiyoruz burda kardesim diyebilirsiniz.

harika bir iş çıkarmışlar.
bizim patrona söleyimde benim büroma bundan alsın :)
zaten gerekliydi bana hehe bahanede hazır :))

saçmalamışlar bence

3 lü voltran oluşturmuşlar :D hehueheu !!!

video editlemek için çok iyi ama oyun oynamak?.. sanmıyorum

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play