Ucuz iPhone'dan yeni haberler var!

Apple'dan gelen tüm olumsuz açıklamalara rağmen ucuz iPhone hakkındaki iddialar bitmiyor!

  • Ender Duman
Ucuz iPhone'dan haber var

Apple'ın nispeten ucuz bir iPhone üreteceği yönündeki iddialar bir süredir gündemde. Firmadan gelen ucuz iPhone geliştirmek gibi bir planları olmadığı yönündeki açıklamalara rağmen internete yeni iddia ve kanıtlar düşmeye devam ediyor. Wall Street Journal'da çıkan habere bakılırsa Apple, Asyalı ortaklarıyla görüşerek ucuz iPhone için izlenecek en iyi yolu belirlemeye çalışıyor. 2013'ün ikinci çeyreğinde iPhone 5S'i piyasaya sürecek olan firma ondan sonra ucuz iPhone üzerinde çalışmaya başlayacak.

Gazetenin haberine bakılırsa ucuz "iPhone Mini", 4 inç boyutlu bir telefon olacak. Gazete, telefonun ekranının değil, tüm kasasının 4 inç olacağının altını çiziyor. Apple'ın, ucuz malzemeden üretilen renkli kapaklar üzerinde çalıştığı da belirtiliyor.

Wall Street Journal gibi yabana atılmayacak bir kaynaktan gelen bu haber karşısında bile sessizliğini koruyan Apple, kendi uygun gördüğü vakit gelmeden sesini çıkarmayacağa benziyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

ios u hangi donanıma yüklerseniz yükleyin işletim sistemi aynı performansı verecektir. durum böyle iken düşük donanım ile ucuzlatsalar da pahalı ile ucuz telefon arasında fiyat haricinde ayırıcı bir durum olmayacak. O zaman insanlar neden pahalısını alsınlar? Ucuz satarak apple cirosunu mu düşürsün? apple için, pazarlama stratejisi açısından faydasız hatta zararlı bir durum.

Cok eski G3 kullanicisiydim. Ayni maddeden yaparsa super olur. Samsungunda rakibi olur. Gerci damacanadanda yapmaz :)) kalitenin adresi apple

@05 Nis 2013 10:40 iPHONE denen tuğlayıda polikarbonat ( yazılışı bu... Türkçe hali... ) yapmışlardı şimdi niye yapmasınlar? sen ne biçim Apple fanboyusun? + Apple asla ucuz yapmaz... minik kazığa hazırlanın...

epıl diğer pazarlama firmaları gibi değildir. boşa hayal kurmayın....

Sen de yorum yaz