ÜNOG Konferans 2018 Programı Duyuruldu!

Üniversiteli Oyun Geliştiricileri (ÜNOG) - Konferans 2018 programı duyuruldu!

ÜNOG Konferans 2018 programı duyuruldu!

Türk Oyun Sektörünün genç üreticilerini bir araya getirmek amacıyla geçtiğimiz şubat ayında kurulan Üniversiteli Oyun Geliştiricileri topluluğu, bugüne kadar 340'dan fazla öğrenciye ve 67 farklı üniversiteye ulaştı. ÜNOG, ilk büyük etkinliğini dünya çapında 80'den fazla merkezde, 500.000 insanın katılımıyla gerçekleşecek olan Global Game Jam etkinliği öncesinde, 20-21 Ocak'da Dome Istanbul'da düzenliyor. Oyun üretim süreçlerinin, yatırımcı ilişkilerinin ve ilgi çekici başlıkların yanında, geliştiricilerin projelerini üretirken edindikleri tecrübeleri paylaşacağı bu konferansta izleyiciler kendi geliştirdikleri oyunları da sergileme fırsatı elde edecek.

Sektörün profesyonel isimlerini ve genç üreticilerini buluşturan bu konferans, tecrübeli geliştiricilerin ve topluluk üyesi öğrencilerin sunumlarından oluşacak. Katılımcılar bu konferans sayesinde farklı disiplinlerin oyun sektörüne bakış açılarını görmüş olacaklar.

Ücretsiz konferans biletinizi almak için tıklayınız. Ayrıca Facebook etkinlik sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.

Bağımsız Geliştiriciler Oyunlarını Sergileyecek

Ülkemizde, bağımsız oyun geliştiricilerinin her sene katlanarak arttığını söyleyebiliriz. Eğitim alanında üniversiteler peşi sıra bölümler açıyor. Bir çok geliştiricinin oyununu marketlerde üst sıralarda görüyoruz. Türk oyun sektörü gözle görülür bir ivme ile gelişmeye devam ediyor. ÜNOG Konferans 2018'de de etkinlik katılımcıları sunum aralarında ve öğle yemeklerinde bu oyunları deneme fırsatı bulabilecekler. Ekiplerini büyütmek isteyen takımlar da şüphesiz burada yeni geliştiricilerle tanışabilecekler. İlgili bağımsız geliştiricilerin bu form üzerinden oyunları için kayıt yaptırmaları gerekiyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir