Windows 10 önizleme, bugün ceplere gelebilir!

Windows 10'un telefon sürümüne ilk kez bugün, birkaç saat sonra elimizi sürebiliriz...

  • Zeynel A. Öztürk
Windows 10 önizleme bugün telefonlara gelebilir

Yeni bir rapora göre Microsoft'un telefonlara yönelik Windows 10 platformu, bugün teknik önizleme sürümüyle karşımıza çıkabilir.

NokiaPowerUser'ın ismi açıklanmayan kaynağına göre Windows 10'un telefon sürümü üzerindeki testler sürmekte ve herhangi bir büyük hataya rastlanmaması durumunda bugün yayınlanabilir. Web sitesinin kaynağı, yeni mobil işletim sisteminin Türkiye saatiyle 19:00 civarlarında gelebileceğini söylüyor.

Bununla birlikte teknik önizleme sürümü, tüm Windows Phone kullanıcılarına yönelik olmayacak ve sadece Microsoft'u yakından izleyen, "Insider"lar onu deneyebilecek.

NokiaPowerUser, gelen bu bilginin kaynağının öncekilerden farklı olduğunun altını çiziyor; bu yüzden rapora bir miktar şüpheyle yaklaşmakta fayda var.

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

anladığıma göre lumia 625 telefonuma ben hiçbir şey alamayacağım. şuan 8.1 update yüklü.

Telefonda DirectX 12 dönemi başlıyor :)

@10 Şub 2015 11:01 Oyun yok markette angyr birdde olsa ne olur olmasa ne olur

@10 Şub 2015 11:01 saçmalama dostuuuum

@10 Şub 2015 11:01 12 de ne olacak ?

@10 Şub 2015 11:01 eksileyen arkadaşlar sanırım bilmiyor. windows phone'da directx 11.1'in lite bir versiyonu vardı o directx 12'ye güncellenecek.

@10 Şub 2015 12:12 oyun yok deyince telefonunda kaç tane oyun var ve ne oynuyorsun acaba. kullanmadığın belki de hakkında hiç bir şey bilmediğin bir şey hakkında ne kadar basit yorum yapıyorsun diyecem ama yorumlara bakarak herkesin kapasitesi belli oluyor zaten

@10 Şub 2015 15:43 allahın cahilleri. ben 8 yıldır 3d modelleme yapıyorum. adam gelmiş saçmalama gibi şeyler söylemiş. bilgisayar konusunda tek bildikleri overclock olan cahiller. yorumumu kirletmeyin mümkünse.

Yalan boşa beklemeyin 16'sından önce gelmez oda en iyi ihtimal

Yayınlayamadı gitti güya yazılım devi

Geldin bakalım çöpdows görelim

Ayın 9 unda geleceği yazıyordu bugün ayın 10 u maalesef hala gelmedi.

bugunde gelmez gibi zira daha önce bir reklam filmi yayınlanıcak deniyordu daha yayınlanmadı, belki hafta sonu gelebilir cuma gibi.

Dun değil miydi o

NokiaPowerUser tarafından dün için söylenmişti bu. Daha öncede 4 ünde yayınlanacak demişlerdi. İllaki birini tuttururlar sonuçta Microsoft şubat ayı içinde yayınlanacak dedi. Bana göre 15 inden sonra yayınlanır.

Windows un söz verdiği bir şeyi zamanında yaptığını gördünüz mü ki?....

Microsoft şubat ayı içinde gelecek dedi net tarih vermedi boş konuşmayın o tarihler öngörü

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play