Windows 7 kullanıcılarına önemli hatırlatma

Windows 7 Beta kullanıcılarına önemli hatırlatma; kesintisiz kullanım 2 hafta sonra bitiyor!

Windows 7 kullanıcılarına önemli hatırlatma
Windows 7 Beta kapanmaya başlıyor...

Microsoft, yeni işletim sistemi Windows 7'nin kusursuz olması için çok çalışıyor. Bu çalışmalara Windows 7'nin resmen satışa sunulmasından önce milyonlarca kullanıcı tarafından test edilmesi de dahil. Fakat tabi ki Microsoft, ücretsiz olarak deneme amacıyla indirdiğiniz Windows 7 Beta ve RC sürümlerini sonsuza kadar kullanmanızı istemiyor. Sizlere daha önce bahsettiğimiz 2 saatte bir sistemin kapanması uygulaması başlıyor.

İlk olarak Windows 7 Beta kullanıcıları bu koruma yöntemi ile tanışacaklar. 1 Temmuz itibariyle işletim sistemi her iki saatte bir kendisini kapatacak. 1 Ağustos'ta ise Windows 7 Beta tamamen kullanım dışı kalacak.

Bu yüzden eğer hala Windows 7 Beta kullanıyorsanız, bir an önce RC sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz. Windows 7 RC'nin aynı uygulamaya geçmesine daha yaklaşık 9 aylık bir süre var.

Ümit Öncel

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Windows 7 Güzel bir işletim sistemi ben çok begendim . peformanslı

hahaha. yahu o kadar test edecem hemde kapanacak. vallah ev kullanıcılarına yazık. onlar test etsin bakalım. ben istesem 43 sistem yüklerim. makinem sağlam ama uğraşmaya değmez.

windows beta için aldığımız keyi ben rc için kullanıyorum. key sorun çıkartırmı. veya ücretsiz key alma yerinide bulamıyorum. kapanmış olabilirmi. yeni bilgisayarlar için nereden alacağım ?
chip online notu gelirse çok sevinirim :)

CHIP Online Notu:
Beklediğiniz not bu olmayabilir ama: Bu tip sorularınıza forumlarımızdan çok daha kapsamlı yanıtlar alabilirsiniz.

Hı,Hı ÇoK Güzel...
Püfffff

Bende çok beğendim. Vistadan daha güzel, daha profesyönel bir tarzı var görünüş olarak. Performansıda çok çok iyi. Tek eksik yanı bazı uyumsuzluk problemleri. O da zamanla düzelir.

vista daha güzel şimdilik win7 kullanmam rc olduğu için sorun yaratıyo ayrıca sistemi yetmeyenler vista kullanmasın işleri güçleri çamur atmak

windows 7 vistanın yükseltilmiş sürümüdür tam sürüm istiyorsanız vista kullanın birkaç görünüm değişikliğinden ve pazarlama stratejisinden başka birşey bulamayacaksınız.kendimizi kandırmayalım.

ie8 için hazırlanmış:
http://www.chip.com.tr/video/IE8-Tarayici-performans-testi_911.html
böyle yalan görmedim :S
gülemedim bile acıdım microsoft'a...
ForeverFirefox, Maybe Chrome, Never ie;)
MS. W-Seven için iyi şeyler bekliyoruz, ama ie için üzülüyorum...

en azından benim bilgisayarda; windows 7, vistadan çok daha iyi sonuç verdi.

öncelikle vistayı 2 ay kullandıktan sonra tekrar xp ye dönüş yapmıştım.
windows 7' yi yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum..vistaya göre çok iyi performans gösteriyor... win 7 bu gidişle xp ve vistanın önünü kapatacaktır...

1 haftadır win7 kullanıyorum. Beta olmasına rağmen kesinlikle çok daha sorunsuz ve hızlı bir sistem. Tavsiye ederim.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir