WinPhone'un Facebook uygulaması yenilendi!

Windows Phone'un Facebook Beta uygulaması, baştan aşağı değişti! İşte yenilikler...

WinPhone'un Facebook beta uygulaması yenilendi!

Microsoft, Windows Phone için sunduğu Facebook uygulamasının beta sürümünün arayüzünü baştan aşağı yenileyerek, ona video yükleme gibi yetenekler kazandırdı.

Güncellemeyle birlikte 5.3 sürümüne yükselen Facebook beta uygulaması, çeşitli performans geliştirmelerinin yanında haber kaynağı, uyarılar gibi bölümler arasında geçiş yapmanızı daha kolay bir hale getiriyor. Bunun yanında uygulamaya Windows Phone'un arayüzüne uygun düğmeler ve animasyonlar da eklenmiş.

Uygulamanın üst tarafında görüntülenen arama düğmesi, kişileri ve sayfaları bulmanızı kolaylaştırırken, hemen düğmenin alt tarafında sıralanan haber kaynağı, arkadaşlık istekleri, mesajlar, uyarılar ve daha fazla seçenek simgeleri yer alıyor ve bu bölümler arasında sayfayı sağa veya sola kaydırarak geçiş yapmanıza izin veriliyor. Yeni eklenen video yükleme işlevi ise alt taraftaki menü çubuğunda yer alıyor. Bu çubuk üzerindeki bir düğmeyle durumunuzu güncellemeniz, fotoğraf veya video yüklemeniz ve konumlarınızı paylaşmanız mümkün oluyor.

Microsoft'un geliştirdiği, Windows Phone 8 ve 8.1 kullanıcılarının yükleyebildiği Facebook beta uygulamasına bu adresten erişilebiliyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

arayüz ilk ios da değişmişti sonra android için değişti şimdi de wp8 için tüm platrofmlarda aynı arayüz oldu şu anda

normal Facebook daha iyi

harika olmuş.

Süper olmuş.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir