Yeni HTC One'da 3 kamera olacak!

HTC'nin yeni amirali One 2'nin çok net görüntüleri sızdı! Görünüşe göre yeni One'da sürpriz var!

  • Ercan Uğurlu
Yeni HTC One'da 3 kamera olacak!

HTC'nin yeni One'ı bir kez daha kendini gösterdi. Hala adı One Two mu yoksa M8 mi olacağı konusunda gizemini koruyan HTC'nin yeni amiral gemisi çok yakında tanıtılacak. 25 Mart tarihinde tanıtılması beklenen yeni cebin sızan bu görüntüleriyse gerçekten heyecanlandırıcı. Tanıtılmadan önce son sızıntılarını veren yeni One, görünüşe göre çift arka kamerayla gelecek.


Daha önce de hakkında çift arka kameraya sahip olacağına yönelik söylentilerin olduğu cebin şimdi de bunu ispatlayacak görüntüleri ortaya çıktı. Arkasında biri üstte biri altta olmak üzere çift kamera olduğunu gördüğümüz yeni HTC'nin alttaki kamerasının yanında ise çift LED flaş var gibi duruyor. Yeni cebin iki adet arka kameraya sahip olmasıyla, piyasanın en iyi kamera fonksiyonlarını sunacağı konusunda beklentiye girmek gayet mümkün.

Ön yüzünde de güçlü bir ön kamera bulunduracak olan One 2'nin, bu kamerasıyla 4 MP değerinde çözünürlük sunacağı ve "inanılmaz" bir görüntü kalitesi sağlayacağı da söylenenler arasında. Yeni cebin kameralarını bir kenara bırakacak olursak, tasarımıyla One'a çok benzeyeceğini de söylemek mümkün.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

Kenarları biraz daha oval olmuş ve tasarım güzel kamera ve artırılabilir hafızası ile piyasayı silip süpürebilir uygun bir fiyat politikası ile

4 MP (Megapiksel) değil 4 UP (Ultrapiksel)

merhaba sevgili CHIP'Teknikerlerimiz,,bu yeni model HTC gerçekten çok heyecanlandırıcı Amerika Telekom damga ve Tescili gösteriyorlar,? bazi Anonslar'da. fakt bu süper Güzel model Telefon,Avrupa veya Asya'da satilacak'mı? veya Amerika'dan siparış olumu..?

gelde inanma

Çok kalın çerçeve hemde kapasitif buton yerine sanal butonlar var bence bu yılın kazananı LG olacak gibi geliyor.

bu fiyat politikasıyla olmaz htc one hala 1.800 TL insanlar beğeniyor, ama ulaşamıyor. htc'nin bu konuda birşeyler yapması gerek.

Baktılar pembeleşme sorunu var, ne olur ne olmaz deyip 3 e çıkardılar :)

Tasarımı bence kötü one çok daha güzeldi

eğer böyle bişey tanıtılırsa çıktığı ilk gün alırım

Ultrapixel diye bur birim mi var Allah askina cahillige bak. :D Ultrapixel sadece sensorun adi. :) Teknik ozellik ile de one'dan pek farki olmazsa s5 gibi bu da satmaz.

One daha iyiydi. Ozellik olarak da bence S4 S5 gibi bu da husranla sonuclanacak

HTC fiyatları aşağı çekemez çünkü diğer telefonlarda kullanılan malzeme kalitesi ile HTC'deki malzeme kalitesi çok farklı. Fiyatlar aşağı düşerse emin ol çok kullanıcı kaybedecek ve kalitesi düşecektir.

nokianın purewiewi bunu solda sıfır bırakır

Yaa o 3 kamera değil 2 kamera o üstteki fingerprint parmak. Izin okuyucu.

Bence o ustteki parmak okuycu olabilir

Sen de yorum yaz