Yeni videoda iPhone 6S ve iPhone 7 yan yana!

Yeni sızan bir videoda iPhone 6S ve iPhone 7, yan yana karşılaştırıldı!

  • Zeynel A. Öztürk
Yeni videoda iPhone 6S ve iPhone 7 yan yana!

iPhone 7'nin tanıtılacağı Eylül ayına yaklaştıkça telefon hakkında daha çok şey öğreniyoruz. Çin'in sosyal ağı Weibo'da ortaya çıkan yeni bir, iPhone 7'yi geçen senenin iPhone 6S'i ile yan yana karşılaştırdığını iddia ediyor.

iPhone 7 vs iPhone 6siPhone 7 vs iPhone 6s
Weibo posted video comparing iPhone 7 vs iPhone 6s, as found at Twitter: @waxeditorial

Videoda görünen cihazın iPhone 7 olup olmadığını doğrulamanın bir yolu olmasa da, büyük kamera lensi, anten çizgilerinin yeni konumu, daha önceki sızıntılarla eşleşiyor. Kulaklık girişinin kaldırıldığı, yerini ikinci bir hoparlör ızgarasının aldığı gözleniyor. Bu değişiklikler, Apple'ın yeni iPhone'da stereo ses özelliği sunabileceğini gösteriyor.

Videoda cihazın hem ön yüzü, hem de arka yüzü görünüyor ancak dili bilmediğimizden dolayı konuşulanları pek anlayamadık. Daha önce de olduğu gibi, videoda Space Grey renkli model kullanılmış. Cihazın dahili özellikleri hakkında bir ipucu göremiyoruz, ancak dedikodular hız konusunda geliştirmelerin yapılacağını, RAM'in 3GB'a artırılabileceğini söylüyordu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

işlemci ram bide anten bandını alta alma başka bişey yok 6 ve serisine devam 7 almaya gerektirecek hiç bişey yok..

@18 Temmuz 2016 11:27 pardon da telefon daha tanıtılmadı hiçbir şey getirmediğini nerden biliyorsunuz? ayrıca diğer üreticiler tam anlamıyla hiçbir yenilik getirmiyor iphone ise birçok şey getirdi touchidden tutun 3d toucha. android üreticileri launcherlarını düzeltmekle uğraşıyor başka bir şey yaptıkları yok.

Bence kimse almasın. Ellerinde kalırsa belki yeni iphone u biraz daha geliştirir. Fiyatı ucuz beklemeyin apple batsa bile fiyatı ucuzlatmaz. Apple 1970 lerden beri pahalı satıyor. Yani çıktığından beri.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play