Dark Mini Mania Kablosuz incelemesi Teknik destek farkı

Oynat Dark Mini Mania Kablosuz Piyasada fiyatına göre en çok özelliği bir arada sunan nadir medya oynatıcılardan biri.
Torrent desteği de mevcut.
CHIP ONLINE Notu
85
  • Uygun fiyat
Özetle

Rakiplerine ek olarak Torrent desteği de sunan Mini Mania, sunduğu performansa karşın uygun fiyatı ile dikkat çeken bir ürün.

Piyasada fiyatına göre en çok özelliği bir arada sunan nadir medya oynatıcılardan biri.

Akortek bilişim tarafından ülkemize getirilen Dark'ın yeni modeli Mini Mania özellikle fiyatı ile çoklu ortam medya oynatıcıları satın alınabilir seviyeye getiriyor. Adından da anlaşılabileceği gibi Mini Mania, firmanın daha önce incelediğimiz Media Mania ürününden daha ufak boyutlara sahip. Buna karşın ürünün diğer modelden tek eksiği sabit disk yuvasının yer almaması. Öte yandan USB üzerinden bağlanan harici sabit disk, USB bellek, hafıza kartı, DVD sürücü, kablolu veya kablosuz ağ üzerinden istediğiniz içeriği oynatabiliyorsunuz. Tüm bunlara ek olarak yine Dark'ın Combo Dual Docking Station ürününü de bu cihaza bağlayabiliyorsunuz. Bu sayede eğer iki adte 2 TB'lık diskiniz varsa toplamda 4 TB'lık bir içeriği kolayca Mini Mania'nın hizmetine sunabilirsiniz. Piyasadaki rakiplerinin aksine Akortek bilişim'in kullanıcılardan aldığı dönütler ışığında Firmware güncellemelerini hazırlaması ve ürünle ilgili sorularınız için bir forum açması takdire şayan bir hizmet.

Dark Mini Mania Kablosuz Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Dark Mini Mania Kablosuz
Ürün Türü Medya Oynatıcı
CHIP Online Notu 85
Üretici Dark
Teknik Detaylar
Görüntü çıkışları HDMI (v1.3), YPbPr, CVBS (kompozit)
Ses çıkışları CVBS (kompozit), SPDIF, HDMI
Diğer bağlantılar 2x USB, 10/100Mbit Ethernet
Kablosuz bağlantı USB Adaptör 802.11n
Boyutlar ve ağırlık 150 x 110 x 29 mm, 248 g
Ortam desteği H.264, MKV, AVI, MPEG, DivX, ISO

Alternatifleri

Eğer medya oynatıcınızın dahili bir sabit diski olsun istiyorsanız firmanın Media Mania cihazına göz atmanızda fayda var.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Fiyat 280 tl civarında netten alınabiliyor. Fiyat arama motorlarından yardım alabilirsiniz... Hepsiburada satsa kaça satardı merak ettim.

sakın almayın elinizde patlar yazılım destegi yok dark minimania2 için cipseti 1185 ama sitesinde 1073 için firmvrae var sitede verilen telefonu arıyorsunuz hep bekleyen 3.kişisiniz ama bakan yok belli bi süre sonra telefon kapanıyor aman diyim ben aldım yandım siz yanmayın aman

Sen de yorum yaz

Turhost